MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Saulenė Striogaitė

Balsai:
0

Interjeras buvo kurtas bokso ringo tematika, nes įmonė „Baltlokis“ prekiauja bokso įranga ir apranga. Kad būtų sukurta bokso ringo atmosfera, pasirinkta industrinio stiliaus apdaila – naudojama betono imitacijos sienų apdaila. Kadangi pavadinime vartojamas žodis „lokys“, į interjerą buvo įtraukta šiltų medienos tonų ir viskas įrėminama juodo metalo juostelėmis.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

NARBUTAS. Laukiamojo zonoje naudojamos paprastų formų sofos „Madison AW“, taip pat šioje zonoje naudojami krėslai „Polygon se“, prie krėslų ir sofų taikomi skirtingų aukščių staleliai „Code 40X40-50X50-59X59 NERO low“. Taip pat priimamojo zonoje pasirinkta drabužių kabykla „600 Pedrali Flag 10 Arms black“. Darbuotojų darbo vietose naudojamos kėdės „Ester 695 PGALU low“ su ratukais, kad būtų patogu lengvai judėti po darbo zoną. Vadovo darbo kėdė – „Havana swivel d“.

INTERJERO LINIJA. Grindų danga visose patalpose (išskyrus tualeto zoną) buvo pasirinkta vinilinė, ąžuolo tekstūrą atkartojanti danga „bureau oak“ iš „Atmico Signature“ kolekcijos. Ji savo spalva ir tekstūra suteikia natūralumo, tačiau yra praktiškesnė nei parketlentės, nes sugeria garsą ir yra atspari tiek saulės spinduliams, tiek trinčiai, gali būti lengvai pakeista, o sujungimų žymės nėra matomos.

GAJA DECOR GROUP. Interjerui pagyvinti buvo pasirinkti bonsai. Jie patalpoms suteikia natūralumo ir gamtos prisilietimo.

DOMUS LUMINA. Patalpoms pridengti nuo tiesioginių saulės spindulių buvo pasirinktos ritininės užuolaidos „Screen“, o susirinkimų zonoje esančius langus galima uždengti ritininėmis užuolaidomis „Black Out“, kurios visiškai nepraleidžia saulės šviesos.

ELMO LIGHT. Biuro darbo zonose virš darbuotojų stalų naudojami pakabinami šviestuvai „Igor 4xe27-53313“, kad suteiktų papildomos šviesos dirbant. Bendram apšvietimui visose biuro zonose naudojami kryptiniai šviesą išsklaidantys šviestuvai „Ceiling light spot“.

ECOPHON. Projekte pasirinktas akustinis sprendimas sienoms plokštės „Ecophon Solo™ Baffle Wall“, pagamintos iš didelio tankio mineralinės vatos ir iš abiejų pusių padengtos paviršiaus danga „Akutex™ FT“, spalva – „silver stone“. Šios plokštės pasirinktos, nes suteikia galimybę manipuliuoti dydžiais bei spalvomis, galima rinktis iš daugybės skirtingų paviršių, ant jų galima perkelti grafinius elementus, piešinius, yra lengvai sumontuojamos.

JUNG VILNIUS. Patalpų saugumui užtikrinti kiekvienoje patalpoje įrengti dūmų jutikliai „Smoke alarm device – RWM 200 SW“. Jie puikiai aptinka bet kokios kilmės dūmus ir signalizuoja apie grėsmę. Dar kiekvienoje patalpoje naudojami oro temperatūrą reguliuojantys termostatai „Temperature controller fan coil, 2-pipe“. Taip pat visose patalpose naudojami paprasto, bet patrauklaus dizaino jungikliai „Cover kit 1-gang“, kuriais galima lengvai reguliuoti šviestuvus.

INTERJERO SALA. Tualeto patalpoje naudojama „Noken“ santechnika – unitazas „Sanitaryware LOUNGE 100144293“, pagamintas iš medžiagų, ant kurių nesikaupia bakterijos ir įranga ilgiau išlieka švari. Praustuvas „Pure line 1001896887“, įmontuojamas į baldą „Pure line wood 100207966“, kurio formos ir medžiagos puikiai atitinka industrinį viso interjero stilių.

GROHE. Tualeto zonoje naudojama klozeto vandens nuleidimo sistema „Arena Cosmopolitan Flush plate“. Praustuvo zonoje naudojamas chromuotas vandens maišytuvas „Allure Three-hole basin Mixer“. Duše panaudota santechnikos įranga: maišytuvas „Eurodisc SE self-closing shower thermostat“ – patrauklaus dizaino ir lengvai valdomas; prie sienos tvirtinama dušo galva „Euphoria 260 Head shower set“; dušo kabinoje taip pat panaudota rankiniu būdu nuimama dušo galva „Euphoria 110 Duo shower rail set“, kuria patogu naudotis, jei nenorima šlapinti galvos ar norint nusiplauti kojas.

Saulenė Striogaitė

VTDK