INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

SAULIUS REMEIKA

Balsai:
0

Kuriant inovatyvaus viešbučio kambario interjerą, buvo išsikelta užduotis – atsižvelgiant į tame kambaryje viešinčių žmonių lūkesčius pasiūlyti didesnį komfortą ir originalumą nei namuose, išskirtinę estetiką apjungti inovatyviomis funkcijomis, suteikiančiomis kokybišką poilsį ir papildomą komfortą viešbučio gyventojams. Pagrindinė interjero idėja – oras, vanduo ir žemė – gamtos elementai, kurių pagalba atpalaiduojami pojūčiai, suteikiamas ramybės jausmas. Žemiškos interjero spalvos, į miegamojo zoną integruota vonia bei akustiniai ir garso sistemos sprendimai perteikia šias tris gamtos stichijas. Sukuriama jų harmonija garantuoja malonią viešnagę apartamentuose.

Kambaryje sumontuota namų kino sistema. Priekinės ir galinės lenktos plokštės su juodos spalvos grotelėmis – ne tik interjero detalės, bet ir individualaus dizaino garso kolonėlės. Kambario gyventojas turi galimybę žiūrėti mėgstamus filmus, koncertus dideliame ekrane ir mėgautis kokybišku garsu.

Kambariuose sumontuotos kelios apšvietimo sistemos. Lubose esanti detalė su medinių lentelių ažūru – šviestuvas, slepiantis „NIT“ difuzorius iš „Topex“ linijos „Slot diffuser VSD 35“, kurie parinkti dėl aukštos kokybės ir techninių charakteristikų, lengvo įrengimo bei ypatingai tylaus veikimo. Spintelių briaunos ir lovos kontūras apšviesti šviesos diodų juostomis. Tai sukuria naktinį arba kino teatrui skirtą apšvietimą. Galima keisti apšvietimo intensyvumą ir spalvą, naudoti šviesos terapijos funkciją. Lovoje prie galvūgalio akustine „Vescom B.V“ danga „Tessera“ (INTERJERO LINIJA) dengtos sienos sugeria triukšmą. Ant šios sienos sumontuoti apšvietimo elementai knygų skaitymui. Virš praustuvo naudojamas „Energy Green“ LED veidrodis „Grace“ su IR jutikliu ir integruotu nuo rasojimo apsaugančiu pagrindu. Veidrodis yra IP44 hermetiškumo klasės, dėl to tinkamas naudoti drėgnose patalpose. Koridoriuje bendrą apšvietimą suteikia reguliuojamo šviesos srauto ir lengvo montavimo „Vindo 48 TC-L“ šviestuvai.

Išskirtinio dizaino akmens masės „Laufen“ vonia „Ilbagnoalessi One“ montuojama atskirta nuo vonios kambario, į ją galima patekti tiesiai iš miegamojo arba iš vonios kambario. Atsidarius stiklines stumdomąsias duris, iš vonios galima žiūrėti televizorių, jis kabinamas ant alkūnės, kurią valdyti ir keisti televizoriaus pokrypio kampą galima tiesiai iš vonios. Esant poreikiui, vos paspaudus vieną mygtuką, stiklas tampa matiniu. Tarp vonios ir kambario esančioms stiklinėms stumdomosioms pertvaroms naudojama sistema „Magic Glass“. Ypatingo sandarumo ir šiuolaikiško dizaino dušo stiklinės durys pagal reikiamus matmenis gaminamos „Baltijos Brastos“. Vonios kambaryje numatyti itin aukštos kokybės maišytuvai iš „Grohe“ kolekcijos „Allure“ bei dušas su „lietaus“ ir „krioklio“ funkcijomis.

Pastatomas klozetas ir ant baldo montuojamas praustuvas parinkti iš aukšta gaminių kokybe pasižyminčio „Laufen“ gamintojo kolekcijos „Laufen Palomba“, pastatoma bide – „Laufen pro“. „Tece“ dušo latako „Drainline plate“ (TECE BALTIKUM) dizaino dėka jis tampa beveik nepastebimas, kadangi yra uždengiamas lengvai valomomis ir nusidėvėjimui atspariomis „Marmoker“ plytelėmis iš kolekcijos „Casalgrande padana“ (VAINETA IR PARTNERIAI). Maloni grindų šiluma palaikoma „Comfort Heat“ grindų šildymo sistemos dėka su išmaniuoju ir energiją taupančiu „Comfort touch“ termostatu. Miegamajam jaukumo suteikia kiliminė danga iš „MK Services“ tiekiamos produkcijos.

Dieninės ir naktinės užuolaidos valdomos nuotoliniu valdymo pultu ir naujausių technologijų „Jung“ „F40 KNX compact room controler“ klavišais, sumontuotais šalia lovos (JUNG VILNIUS). „Audrinetos“ tiekiami užuolaidų audiniai su „black-out“ medžiaga suteikia galimybę ramiai miegoti nesirūpinant dėl iš už lango sklindančių šviesų.

Sukurta modulinė sienų apdailos panelių, dekoratyvių elementų ir baldų sistema su trimis spalviniais variantais: Pfleiderer U11027 „Icy White“, Pleiderer R30041 „Persian Walnut“, Pleiderer R38002 „Acacia“. Sistema leidžia varijuoti spalvomis bei optimizuoja skirtingo gabarito kambarių įrengimą. Pagal individualų užsakymą „UAB Vauksa“ (VILJANDI produkcija) gaminamos medinės durys, priderintos prie sienų dekoro. Interjerui gyvumo suteikia „Gaja Decor Group“ tiekiami žmogaus rankomis sukurti bonsai formos medeliai, kurie nereikalauja ypatingos nuolatinės priežiūros.

SAULIUS REMEIKA