SILVIJA DAMBRAUSKAITĖ

Balsai:
0

Projekto bendraautorė – Raminta Kiaušaitė

 

APRAŠAS. Kiekvienas sutiktų, kad erdvus vonios kambarys yra komfortiško gyvenimo dalis, tačiau dažniausiai ši patalpa nėra pakankamai erdvi. Dėl šios priežasties konkursui siūlomos vonios kambario idėjos yra nesunkiai pritaikomos įsirengiant namus – tai galėtų būti kaip itin funkcionali ir estetiška nedidelio gyvenamojo namo dalis. Pagrindinis patalpos akcentas – metalinės detalės bei medžio faktūros plokštumos, sujungiančios visus vonios kambario elementus. Šiame vonios kambaryje suprojektuoti individualūs baldai persipina su įrenginiais – siūloma talpi spinta, kurioje – skalbimo mašina bei kiti vonioje reikalingi daiktai.

APDAILOS PARINKIMAS. Vonios kambario sienoms pasirinktos dviejų rūšių plytelės iš „Vaineta ir partneriai“ atstovaujamų tiekėjų, siūlančių ispaniškas keramines bei akmens masės plyteles, „Saloni Ceramica“ kolekcijos „Quartz“, o grindims – kolekcijos „Sunset“. Jos savo faktūra papildo lakonišką vonios kambario interjerą. Vonios kambarį užpildo akcentinis apšvietimas, metalinės detalės ir medžio tekstūros elementai, panaudoti ne tik sienų plokštumoms, nišoms, bet ir baldams.

ĮRANGOS PARINKIMAS. Vonios kambariui pasirinkta šiuolaikiška technika – balta apvalių formų vonia iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Libra“, praustuvai iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Artis“, unitazas iš „Villeroy & Boch“ kolekcijos „Architectura“ bei jo rėmas iš „TECE Baltikum“. Tokį įrangos pasirinkimą lėmė estetinis vaizdas ir funkcionalumas. Į interjerą subtiliai įsilieja būtinos vonios kambariui detalės – latako grotelės su stiklu „TECEdrainline“ dušo kabinoje bei vandens nuleidimo plokštelė „TECElux“ iš „Tece Baltikum“ asortimento.

WWW.MEDISLINE.LT

SILVIJA DAMBRAUSKAITĖ