MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Simonas Norkus ir Ignas Lesauskas

Balsai:
0

Siekta sukurti šiuolaikišką universalų interjerą, pritaikytą biuro darbuotojams. Patalpos buvo suskaidytos į zonas. Vos pakilus liftais, patenkama į vestibiulio zoną, kurioje taip pat yra ir stiklinės susitikimų erdvės, o už jų – virtuvėlė bei poilsio zona. Taip kuriama vestibiulio erdvė įgauna gylio, atsiranda daug atspindinčių paviršių, erdvė suskaidoma, mastelis sumažėja ir tampa labiau pritaikytas žmogui. Iš šios galima patekti į bendrą darbuotojų zoną arba į privačius kabinetus. Darbuotojams numatytos sienoje įrengtos spintelės asmeniniams daiktams bei drabužiams. Numatyta serverinė, pagalbinė patalpa, uždari užsiėmimų kambariai.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

DOMUS LUMINA. Susitikimų kambariams naudotos „Domus Lumina“ užuolaidos su automatiniu karnizu „Glydea“. Užuolaidos ne tik sukuria galimybę atsitverti nuo išorinės patalpos, bet taip pat pagerina akustines savybes.

ELMO LIGHT. Šviestuvai parinkti atsižvelgiant į zonų poreikius. Šviesos plokštės darbo vietose, akcentiniai sieniniai šviestuvai koridoriuose, taškiniai kryptiniai – kabinetuose.

GAJA DECOR GROUP. Samanos „Pole moss“ puikiai dera prie bendro biuro koncepto, suteikia natūralumo. Jos naudojamos vonios kambariuose po veidrodžiu, pasisėdėjimo kubuose ant stalo specialiai tam numatytoje vietoje.

GROHE. Vonios kambaryje naudoti maišytuvai „Essense“, linijos „Sensia arena“ naujos kartos unitazas, taip pat projektuojamas dušo įrangos komplektas „Grohtherm SmartControl Set“.

INTERJERO LINIJA. Grindys pagrindinėje erdvėje – komercinėms patalpoms skirta keraminių plytelių danga „Amtico spacia zinc“, susitikimų kambariuose – „Spacia sun bleached oak“.

INTERJERO SALA. Vonios baldai „Pure Line Wood“ komplektuojami su kriauklėmis „Forma square“. Ant sienos projektuojamas klijuojamas veidrodis „Smart line“ praplečia erdvę.

JUNG VILNIUS. Pasirinkti KNX produktai leidžia lengvai valdyti apšvietimo, mikroklimato, temperatūros ir saugos sistemas vienu metu. Taip pasiekiamas aukštas komforto lygis.

NARBUTAS. Kadangi buvo siekiama interjere sukurti lengvumo bei funkcionalaus minimalizmo įspūdį, pasirinkti mažai detalių turintys baldai. Susitikimų kambarių kėdės – iš „Inclass Altea“.

ECOPHON. Akustikai pagerinti pasirinktos vertikaliai kabančios akustinės lubų plokštės „Ecophon Solo Baffle“. Plokštės pagamintos iš didelio tankio mineralinės vatos, puikiai sugeriančios garsą. Plokštės laisvai pakabinamos ir įrengiamos virš bendros darbo erdvės ir vestibiulio zonos.

Simonas Norkus ir Ignas Lesauskas

Architektai simon.norkus@gmail.com, ignasles@gmail.com