MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Sonata Padūmytė

Balsai:
0

Projekto „Agency Creatyve“ idėja – dangaus skliautas. Šis objektas yra 15 aukšte, kur daug langų ir dienos šviesos. Kadangi tai reklamos agentūros biuras, kuriame nuolatos nenutrūksta kūrimo procesas, buvo nuspręsta naudoti dangaus motyvą, švelnias spalvas, kurios ne trikdytų, o padėtų išlaikyti harmoniją bei kūrybiškumą. Tokia aplinka suteikia Kūrėjo dvasią.

Biure šiuolaikinis žmogus praleidžia didžiąją dienos dalį, todėl jį projektuojant reikia pirmiausia atkreipti dėmesį į ergonomiką ir darbuotojų komfortą. Vienas gerą biuro interjerą lemiančių veiksnių yra tikslingai ir patogiai suplanuotos biuro funkcinės zonos. Taip pat labai svarbus biuro apšvietimas bei baldai.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

NARBUTAS. Kiekvienoje patalpoje naudoju kėdes: „Zen XT Plus_C09“ galima pamatyti prie registratūros stalo, o darbui skirtą kėdę „Aura“ – vadovo kabinete. Parinkau ergonomiškas ir tinkančia prie interjero. Taip pat aplinkai lengvumo suteikia stiklo imitacijos staliukas, kurį galima matyti vadovo ir virtuvėlės zonose. Darbo vietose stovi darbo stalai, kuriuos galima individualiai reguliuoti. Pasitarimų salėje – stalas „Jazz“. Tokios baldų funkcijos pagerina darbingumą.

GROHE. Tualete, sanitariniame mazge, naudojamas maišytuvas „Start Edge Single-lever basin mixer 1/2″ S-Size“.

ECOPHON. Pasitarimų salėje, dešinėje pusėje, matomos akustinės sieninės specialių debesėlių formų plokštės „Ecophon Solo“, savo formomis lengvai įsiliejančios į interjero temą.

INTERJERO LINIJA. Vadovo kabinete naudojama kiliminė grindų danga „Amtico Makes It Possible“, kuri pereina lyg didelis debesis per sieną iki pat lubų.

ELMO LIGHT. Poilsio zonos visame interjero dizaine vyrauja debesėliai, kurių kontūrus apšviečia šviesos diodai (LED juostos „Luxsonn“). Yra ir 7,2W LED juosta IP20, keičianti spalvą ID 8663 RGB. Virš daugumos biuro darbo vietų pakabintas LED linijinis šviestuvas „Smart LED“. Registratūros stalą kukliai apšviečia paviršinis šviestuvas „Mood“.

INTERJERO SALA. Tualete panaudota „Noken“ santechnika „City N 100067803“. Pakabinamas klozetas suteikia ne tik erdvės, bet ir palaiko higieną. Praustuvas imtas „Lavabo Aro“, savo forma primenantis debesį.

DOMUS LUMINA. Ritininės užuolaidos „Twin“ ir „Trio“ iš vadovo kambario.

GAJA DECOR GROUP. Virtuvėje ant sūpynių metalinių sijų panaudoti dekoratyviniai augalai.

JUNG VILNIUS. Viso biuro jungikliai, vieną iš jų galite pamatyti virtuvės vizualizacijoje. Šie jungikliai, elektros lizdai yra ir tualete – naujas „AS“ dizaino serijos jutiklinis jungiklis. F 50 variantai su 1, 2, 3 ir 4 skyreliais. Funkcijoms išplėsti galima prijungti išplėtimo modulį. Užrašai dideliuose laukeliuose leidžia lengvai ir aiškiai nurodyti prietaiso mygtukų funkcijas. Aukštos kokybės lazerinio graviravimo arba spalvoto spausdinimo būdu padaryti simboliai tikslingai papildo užrašų laukelių informaciją ir optimizuoja funkcijų priskyrimą.

Sonata Padūmytė

VTDK