„DIZAINAS X. RYTOJUS – ŠIANDIEN“ (pasibaigęs)

Studija „Interjero dialogas“

Balsai:
139

VIZIJA

Ateities namai – tai namai žmogui, kuris nori pabėgti nuo nenuilstančio miesto ritmo ir chaoso, trokšta atrasti ramybę ir komfortą savo namuose, apsuptuose gamtos. Projektas sukurtas ramus, minimalistinis, nepretenzingas, jame nėra vietos nereikalingoms detalėms. Interjere gausu natūralių medžiagų, kurias randame gamtoje – medis, akmuo. Projektuojant buvo atskirtos dvi namo dalys: aktyvioji zona šviesi, harmoninga, joje galima pailsėti ir gerai praleisti laiką po dienos darbų, ir poilsio zona, kurią suprojektavome tamsią, tačiau jaukią, nuteikiančią puikiam nakties poilsiui. Ateities namas – tas, kuris neturi nereikalingų erdvių, kuriame gausu dienos šviesos ir kuriame telpa viskas, ko gali reikėti kokybiškam gyvenimui. Tokiame name visos išmaniosios technologijos sujungtos į patogią visumą, kuri palengvina kasdienybę, neskiriant tam daug laiko.

JUNG. Name įrengta KNX sistema, kuri puikiai sujungia visas reikalingas patalpų valdymo funkcijas ir leidžia vienu prietaisu lengvai valdyti visas išmaniąsias technologijas. Beveik visose namo patalpose įrengti „Smart Radio DAB+ Bluetooth“, kurie leidžia mėgautis muzika, kad ir kur būtumėte. Taip pat interjerą papildo serijos „LS 990“ jungikliai ir kištukiniai lizdai, savo minimalistiniu dizainu susiliejantys su modernia interjero aplinka.

GROHE. Virtuvėje naudojamas „Grohe Blue“ linijos maišytuvas, kuris ne tik yra nepriekaištingo dizaino, bet ir tiekia filtruotą bei gazuotą vandenį. Taip pat vonios kambariuose panaudoti elegantiškų, tiesių formų maišytuvai „Allure“, WC keramika iš kolekcijos „Essence“ bei nuleidimo mygtukas „Skate Cosmopolitan“.

THINK LIGHT. Svetainės bei virtuvės erdvėje naudojami „Flos Arrangements Line“ ir to paties dizainerio Michaelio Anastassiadeso kolekcijos „Mobile“ minimalistinio dizaino šviestuvai. Miegamajame bei vonios kambaryje pasirinkti minimalistinio dizaino pakabinami šviestuvai „Loum Divo Long PD“, skleidžiantys jaukią, prislopintą šviesą.

LAUFEN. Vonios kambariuose buvo naudojami „Laufen“ praustuvai bei vonia iš išskirtinės kolekcijos „Sonar“. Minimalistinis, bet kartu išskirtinis keramikos dizainas kuriamas tiesiomis, vertikaliomis linijomis.

KAMĖ. Produktai pasirinkti siekiant suteikti jaukumo vonios kambariams. Juose panaudoti „Kamė“ vonios aksesuarai bei lentynėlės, pagamintos iš „Compact HPL“ (spalva „Black Moon“) ir atsparios drėgmei, todėl puikiai tiko netgi pačiame duše. Taip pat panaudoti „Kamė“ LED veidrodžiai „Lotus“.

RENVERSA. Projekte naudojamos minimalistinės dieninės užuolaidos, kurios puikiai blokuoja vaizdą iš lauko pusės, tačiau puikiai praleidžia šviesą į vidų, suteikia jaukumo.

ARTFIKSA. Kadangi projekte vonios kambariai buvo priskirti tamsesnei, ramesnei zonai, juose buvo naudojamos dviejų tipų plytelės. „Prissmacer Orlando Greige“ – natūralių žemiškų tonų, ramių spalvų, tačiau gana išraiškingos tekstūros plytelės. Jos derintos su visiškai paprastomis, tačiau daug elegancijos ir ramybės suteikiančiomis mažomis plytelėmis „Pavigres Group Unipreto“.

DIMENSE. Miegamajam norėjosi suteikti šarmingumo, nes jį supa griežtos linijos: lovos rėmas, stiklo pertvaros ir vonios kambario keramika išsiskiria tiesiomis linijomis. Tad pasirinkome „Dimense“ tapetus lenktomis, minkštomis formomis.

EQUITONE/CEDRAL. Namo fasadui naudojama „Equitone Linea“ fasado medžiaga, sukurianti originalų šviesos ir šešėlių žaismą, vertikalių linijų įvedimas fasade vizualiai paaukština pastatą ir suteikia jam išskirtinumo. Namo stogui naudojamos rombinio dengimo plokštelės „Cedral“, kurios puikiai papildo tamsų namo eksterjerą.

GEROS GRINDYS. Projekte naudojamos trisluoksnės parketlentės „Boen Chevron Ąžuolas Adagio White“, kurios puikiai dera prie bendros interjero koncepcijos.

GAJA DECOR. Augalai suteikia miegamajam jaukumo, naujų spalvų, taip pat veikia kaip širma tarp miegamojo ir vonios kambario.

Studija „Interjero dialogas“

GABRIELĖ SEREIKAITĖ, PAULINA BIEŽYTĖ; info@interjerodialogas.lt; www.interjerodialogas.lt