MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Toma Znatavičiūtė

Balsai:
0

Projekto „MOBILUS BIURAS“ idėja – atrasti atviros ir uždaros darbo vietų balansą, sujungiant privatumą su atvirumu ir suteikiant galimybę darbuotojui lengvai laviruoti tarp šių dviejų koncepcijų. Unikalūs baldiniai moduliai su ratukais suteikia vizualaus privatumo, atsiranda galimybė lengvai keisti jų išdėstymą ir skaičių pagal poreikį ir taip kurti mobilų biurą tiesiogine prasme Projekte siūlomi keturi šių baldinių modulių tipai: didesnysis modulis „Kubas“, mažesnysis – „Namukas“, „Poilsio skritulys“ ir „Poilsio mėnulis“. Aukšto centre formuojama poilsio ir bendravimo sala: reprezentacinėje pusėje numatoma administracinė zona, už kurios planuojamas pasitarimų kambarys. Likusioje dalyje projektuojama virtuvėlė ir pasisėdėjimų patalpa, numatoma žaidimų zona. Darbo vietų moduliai dėliojami pagal planinę struktūrą palei langus, vietomis įterpiant poilsio zonas, bendras pasitarimų erdves.

Produktų pasirinkimas

GAJA DECOR GROUP. Projekte akcentuojamas žmogaus ryšys su gamta, pasitelkiant žaliuosius dekoro elementus. Pagrindinėje poilsio saloje numatomi nuo lubų kabantys augalai ant metalinės karkasinės sistemos. Taip kuriamas miško, buvimo gamtoje įspūdis. Darbo moduliai „Kubas“ kuriami kaip individualios buvimo žalumoje erdvės, naudojant lygių samanų dangą.

INTERJERO LINIJA. Pagrindinėje patalpoje ir poilsio saloje parenkamos ramios tekstūros vinilinės grindys, suteikiančios erdvei solidumo ir puikiai tinkančios didesnėms erdvėms.

DOMUS LUMINA. Ryškiam dieniniam apšvietimui sumažinti pietinėje pastato pusėje esantiems langams parenkamos tekstūrinės vienspalvės ritininės užuolaidos. Vietomis biuro erdvės jaukumui pabrėžti naudojamos užuolaidos su automatiniu karnizu. Užuolaidos naudojamos kaip interjero akcentai ir prireikus pagal funkcinę paskirtį.

STIKLITA VILNIUS. Poilsio oazėje pasitarimų kambario išorinė siena projektuojama iš aliuminio profilio stiklinės pertvaros. Parenkamas ypač skaidrus stiklas, kuris dėl ypatingo šviesos pralaidumo dar labiau pabrėžia jaukumą.

ELMO LIGHT. Poilsio saloje naudojami apvalūs pakabinamieji šviesos diodų šviestuvai „Regallo“, savo forma pabrėžiantys lenktas interjero formas ir suteikiantys solidumo bei elegancijos.

GROHE. Sanitariniame mazge parenkamas elegantiškos formos maišytuvas, naudojami šiuolaikiški minimalistiniai nuleidimo mygtukai ir aksesuarai.

INTERJERO SALA. Sanitariniame mazge naudojamas vertikalus veidrodis „Smart line“ erdvei padidinti savo minimalistinėmis formomis įsilieja į interjerą.

JUNG. Projekte naudojami pažangūs ir dailaus dizaino elektros instaliacijos prietaisai. Įdiegiami įrangos, mikroklimato valdymo prietaisai, naudojami kištukiniai lizdai, rėminti daugiaviečiais rėmeliais bei su atverčiamuoju dangteliu, sanitariniame mazge numatomas centrinis valdymo pultas.

NARBUTAS. Administracinėje zonoje trijų dalių krėslas tampa vienu iš interjero akcentų, savo solidžiu dizainu pabrėžiantis interjero stiliaus solidumą.

ECOPHON. Pasitarimų salėje numatomi akustinių lubų „Ecophon Solo“ apdailiniai elementai, savo formomis lengvai įsiliejantys į poilsio oazės interjerą. Parenkamos juoda ir balta spalvos pabrėžia interjero stilistiką ir idėją.

Toma Znatavičiūtė

Architektė www.z-axis.ch