NAMAS X. PROJEKTAS – INOVACIJA (PASIBAIGĘS)

VAIVA BARBARAVIČIŪTĖ

Balsai:
0

Projektuojamo privataus namo vieta: Pavilnys, Vilniaus miestas

Bendras namo plotas: 120 m2

Modernus, minimalus ir stilingas – šio projekto moto. Tai atspindi tiek eksterjeras, tiek interjeras. Siekiama, kad nedidelio ploto name būtų ergonomiškai, bet maksimaliai išnaudojamas kiekvienas metras, per daug neapkraunant erdvių, jas paliekant „švarias“. Tikslas – estetikos ir šiuolaikiškumo pojūtis.

Eksterjero dalinei sienų apdailai panaudotos „Eternit“ cementinės dailylentės „Cedral“, pasirinkta švelni miško spalva. Stogo ir kitų sienų apdailai pasirinktos lygaus paviršiaus antracito spalvos stogo plokštelės „Dacora“

Namui šildyti ir kondicionuoti naudojama „Samsung EHS split“ sistema oras–vanduo. Ši sistema efektyvi visais metų laikais, šildymo funkcija optimizuojama remiantis esama darbine temperatūra.

Vidaus ir lauko apšvietimui, šildymui, vėdinimui, apsaugai, multimedijos priemonėms ir net širmų bėgeliams valdyti naudojama sistema „Jung KNX“. Kad sistemą būtų itin patogu valdyti, naudojama „KNX Smart Panel 5.1“

Santechnikos srityje naudojami „Geberit“ gaminiai: WC montavimo elementas „Duofix DuoFresh“ su bakeliu UP320 bei jam skirtu modernaus dizaino vandens nuleidimo klavišu „Sigma 40“

Dušo kabinos durys su sienele „Gabija“ – iš įmonės „Baltijos Brasta“ asortimento. Ši berėmė slankiųjų durelių sistema, pritaikyta didesnėms nei 1 metro nišoms (šiuo atveju 1,4 m pločio nišai).

Virtuvės maišytuvas „Grohe Minta Touch“ – liečiamas, L formos, modernaus ir minimalistinio dizaino. Vonios kambarių praustuvų maišytuvai – iš kolekcijos „Allure“, L dydžio, su viena rankenėle, išsiskiriantys modernia forma, tobula srove bei vandens taupymu.

Dušo sistema – „Grohe Euphoria Cube Shower System“, termostatinis maišytuvas su funkcija „Aquadimmer“, stacionari dušo galva „Allure“, dušo galvutė „Euphoria Cube“, reguliuojamo aukščio laikiklis, 1750 mm metalinė dušo žarna.

Po dalimi namo yra rūsys, pastatytas prieš 50 metų, jame planuojamos įrengti dirbtuvės, tad nuspręsta įrengti liftą, skirtą nusileisti į rūsį iš paties namo, o tikrasis įėjimas paliekamas iš išorės. Taigi vienintelis būdas patekti iš namo vidaus ir rūsį yra per šachtą, kurios viršutinė dalis yra virtuvėje. Joje įrengiamas liftas „Lifestyle Home Lift“ iš „Šiaulių lifto“ siūlomo asortimento.

Langams dengti panaudotas kiek retesnis sprendimas – įmonės „Audrineta“ širmos. Tai itin praktiškas būdas, norint uždengti didelius langus ir atsisakyti klasikinių užuolaidų.

VAIVA BARBARAVIČIŪTĖ