INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

VAIVA BARBARAVIČIŪTĖ

Balsai:
0

Projektuojamas penkių žvaigždučių viešbučio kambarys. Esama stačiakampio formos patalpa padiktavo kambario funkcinį išdėstymą. Žinoma, siekta ne tik patogiai ir ergonomiškai išspręsti šią užduotį, bet norėta ir estetikos bei modernios prabangos pojūčio. Svečių patogumui ir maksimaliam komfortui įrengtas didelis vonios kambarys su šildomosiomis grindimis, atskiru dušu, vonia ir drabužine. Iš vonios kambario atsiveria vaizdas į miegamąjį, tačiau norint privatumo įrengtos užuolaidos. Miegamasis – erdvus, su terasa. Interjere vyrauja pilki tonai, betono imitacija, erdvėms suteikti jaukumo, pasitelkiama natūralaus medžio tekstūra bei minkšti audiniai. Dominuojančios tamsios spalvos neužgožia natūralių tekstūrų, atvirkščiai – jas išryškina.

Viešbučio kambario interjero įrangos ir apdailos sprendimai

COMFORT HEAT produkcija. CTAE-160 kilimėlis pasirinktas dėl itin paprasto montavimo ir šilumos paskirstymo per visą plotą, taip pat šis kilimėlis naudojamas ir veidrodžiui šildyti. C511T programuojamas termostatas.

„TROX Type VSD35-3-AZ“ plyšiniai difuzoriai iš NIT orui tiekti bei jo cirkuliavimui visoje patalpoje užtikrinti, išsiskiriantys tyliu veikimu bei individualiu valdymu.

ENERGY GREEN lubiniai LED šviestuvai „Sopadia“ – pagrindinis apšvietimas, taip pat jam pritaikytas technologijos „Human Centric Lighting“ valdymas, itin prisitaikantis prie natūralaus žmogaus dienos ritmo, LED šviestuvas veidrodžiui „Neptune“, LED juostelė, naudojama voniai bei drabužių kabykloms apšviesti.

GROHE šiuolaikiško dizaino santechnika. Termostatinė dušo sistema „Grohe Euphoria XXL“. Jos ypač plati dušo galva patogiai ir vienodai išsklaido vandens srovę. Modernaus dizaino, griežtų linijų keturių dalių vonios maišytuvas „Lineare“, montuojamas į vonios kraštą, puikiai dera prie interjero. Taip pat iš tos pačios kolekcijos renkamas sieninis maišytuvas su potinkine dalimi praustuvei ir bidė maišytuvas. Patogiai reguliuojama srovė.

LAUFEN keramikos gaminiai – iš unikalaus dizaino kolekcijos „Kartell“: vonia, praustuvė, unitazas ir bidė. Griežta šios kolekcijos geometrija puikiai įsilieja į bendrą vonios kambario interjerą ir dera su betono tekstūros plytelėmis. Šiai kolekcijai pritaikyta ypač mechaniškai atspari medžiaga „SaphirKeramik“ leidžia įvairias netradicines formos galimybes.

Pasirenkamas WC terminalo modulis „TECElux 400“, kuriame netgi įdiegta oro filtravimo sistema, taip pat naudojama minimalistinio dizaino nuleidimo plokštelė „TECElux Mini“, valdoma neprisiliečiant ar lengvai paliečiant mygtuką. Ji paslepia vandens bakelį, vandens ir elektros jungtis. Dušo zonai parenkami dušo latakai „TECE drainline“, montuojami pačiame kraštelyje ir sukuriantys vientisumo įvaizdį. Jie beveik nematomi ir išsiskiria kokybe.

JUNG elektros lizdai ir jungikliai LS 990, balti. Šiems lizdams būdinga ne tik kokybė, bet ir moderni elegancija. Siauras rėmelis ir minimalistinė išvaizda puikiai dera su pasirinkta interjero koncepcija.

Kambario grindims naudojama kiliminė danga „Circles in motion 17023-A01“ iš MK SERVICES. Tai puikios kokybės, atlaikanti trintį ir ilgalaikė danga.

Plytelės vonios kambaryje – iš VAINETOS asortimento. Tai neslidžios, modernaus dizaino „Casalgrande Padana Granitoker Cemento“, „Cemento Rasato Grigio“ bei „Cemento Mosaico“.

Išorinės durys EI30/Rw – iš VAUKSOS. Jos yra priešgaisrinės, nepraleidžia garso iki 42 dB.

Naudojamos PFLEIDERER kokybiškos laminuotos medienos drožlių plokštės baldams bei dekorui: ąžuolas „Vindsor R 3201“ ir „Lava U 1211“.

Dušo durys „Ana Plius“ pasirinktos iš BALTIJOS BRASTOS. Jos išsiskiria ne tik moderniu dizainu, bet ir lengva priežiūra bei sandarumu.

Dieninių užuolaidų „Blackout“ tekstūra primena natūralaus lino. Jų audinys visiškai nepraleidžia dienos šviesos, yra nedegus, minimalaus lygaus rašto, elegantiškas ir lengvai krintantis. Itin tyli bei patogi užuolaidų bėgelių sistema, valdoma nuotoliniu pulteliu, ir kiti tekstilės gaminiai renkami iš AUDRINETOS.

VAIVA BARBARAVIČIŪTĖ