MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Vaiva Barbaravičiūtė

Balsai:
0

Projektuojamas prabangus restoranas penkių žvaigždučių viešbutyje. Šiame projekte siekiama sukurti estetišką, stilingą erdvę, kuri būtų ne tik maloni akiai, bet ir patogi tiek svečiui, tiek aptarnaujančiam personalui.

Tamsios gaubiančios spalvos suteikia erdvei jaukumo. Grafito ir aukso kontrastas sudaro solidų įvaizdį. Erdvei gyvybingumo, dinamikos suteikia spalvingi akcentai. Gausūs apšvietimo sprendimai funkciškai atskiria kiekvieną erdvę.SAMSUNG. 360 kasetė paskirsto orą visomis kryptimis, neleisdama jam sudaryti skirtingų temperatūrų zonų. Ji yra puikus sprendimas, norint pajusti maksimalų šviežio oro komfortą, nejaučiant tiesioginio pūtimo. Taip pat antivirusinis įrenginys (virus doctor device) filtruoja orą iš jo šalindamas bakterijas ir alergenus.

NIT. „TROX“ plyšiniai difuzoriai „PureLine“, įrengti baro šviestuvo kraštuose, užtikrina puikų oro kondicionavimą baro zonoje keliomis kryptimis. Šalia vitrininių langų įrengti grindiniai konvektoriai „Kampmann“ veiksmingai tiek šildo, tiek aušina.

JUNG. Svečių komfortui užtikrinti šalia staliukų ir baro įrengti elektros lizdai bei USB įkrovikliai. Pasirinktas dizainas – „LS 990 Les Couleurs® bleu céruléen 31“. Taip pat KNX sistema su išmaniuoju valdymu sujungtas visas restorano valdymas (apšvietimas, garsas, vėdinimas, šildymas, užuolaidos, užraktai), taip personalas gali lengvai ir patogiai valdyti visus šiuos elementus.

BALTIJOS LIFTAI. Stiklinis ir aukso spalvos korpusas puikiai dera prie bendro dizaino koncepto. Be to, itin tylus jo veikimas neblaško restorano svečių.LAUFEN. „Kartell by Laufen“ dizaino linijos apvalūs pastatomi ant stalviršio praustuvai pasirinkti dėl tobulų linijų ir modernaus dizaino. Taip pat tos pačios dizaino linijos naudojami ir pakabinami unitazai.

GROHE. Lakoniško, modernaus dizaino praustuvų maišytuvai „Allure E“ su infraraudonųjų spindulių įjungimo detektoriumi. Taip pat bare įrengti maišytuvai „Grohe Blue Home“, leidžiantys klientams tiekti ne tik filtruotą vandenį, bet ir mėgautis gazuotu vandeniu tiesiai iš čiaupo.

INTERJERO LINIJA. Pasirinktos būtent „Amtico Acoustic – LVT“ vinilinės dizaino grindys su specialiu akustiniu pagrindu, sugeriančiu iki 18 dB. Betono tekstūra (worn concrete) suteikia šiek tiek industrinio modernumo.

AKSINTERIER. Įtempiamosios lubos naudojamos sanitariniuose mazguose. Ant pilkų lubų atspaustas raštas – ryškiai mėlynos skaidrios juostos, praleidžiančios šviesą. Iš pusiau permatomų įtempiamųjų lubų formuojamas pagrindinis baro šviestuvas. Laidus šviesai, o dėl pusiau permatomumo galima įžiūrėti viduje esančius GAJA DECOR stabilizuotus augalus.

RB SOLUTIONS. Modernaus dizaino staliukas „Užtemimas“ puikiai dera erdvėje. Šiai zonai apšviesti naudojami šviestuvai „Teleskopas“, atkartojantys pakabinamų šviestuvų bei launžo zonos staliuko dizainą ir formą.

DOMUS LUMINA. Spalvingos, ryškios užuolaidos skirtos langams uždengti, akustikai valdyti ir kaip dekoro elementas.

GAJA DECOR GROUP. Stabilizuoti augalai – tai puikiai išsilaikantys dekoro elementai, kuriems tereikia minimalios priežiūros. Jie naudojami pertvaroms tarp staliukų ir yra vienas iš sudedamųjų pagrindinio baro šviestuvo komponentų.

MEX. Scenos galinei sienai apipavidalinti naudojama užsklanda „ShowTex Spaghetti“ – visiškai nematomas sprendimas, kol neįjungiamas specialus apšvietimas. Taip pat scenai apšviesti naudojami prožektoriai „COLORdash Par Tri-18 VW“. Scenai įgarsinti pasirinktą įranga „Electro-Voice Evolve 50“.

Vaiva Barbaravičiūtė

Interjero dizainerė, www.interjerolizdas.lt, interjero.lizdas@gmail.com