INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

VERONIKA OLŠAUSKAITĖ

Balsai:
0

„Krioklys“ – jaunavedžių apartamentai keturių žvaigždučių viešbutyje. Pavadinimas ir interjero tema inspiruoti „ISLA Fascino Italiano“ plytelių kolekcijos „Waterfall“ bei įspūdingos GROHE SPA sistemos „Rainshower® F-Series 40″ AquaSymphony“. Šis viešbučio kambarys tarsi neturi ribų ir pertvarų – visos funkcinės zonos susisiekia ir papildo viena kitą, patalpa sukurta būti dviese ir visuomet matyti vienas kitą… Dauguma paviršių primena krintančio ir besiliejančio vandens sroves. Naudojami pilkšvi bei rusvi atspalviai, pažymėti žaliais akcentais.

Prieškambario zonoje įrengta patogi drabužinė, vieta bagažui, didelis veidrodis.

Poilsio zona sujungta su valgomojo zona.

Miegamojo ir atsipalaidavimo zonoje telpa dviejų metrų pločio lova.

Vonios / SPA zona atskirta dekoratyvine augaline pertvara. Atskirai įrengtas tualetas ir dušas.

Atsipalaidavimo zona įrengta terasoje.

Sukurta lengvai reguliuojama SMART apšvietimo sistema, vandens procedūrų ir sanitarinėje zonoje įrengtos šildomosios grindys. Apartamentuose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema.

Medžiagos ir įranga

LAUFEN santechnikos įrenginių dizaino linija „Ilbagnoalessi One“ pasirinkta dėl išskirtinių plastiškų formų, primenančių akmenis krioklio dugne (dubeninis praustuvas, pastatomas bidė su perlajos sistema „Clou“, praustuvas su nuotako ir perlajos vožtuvu „Clou“, dalinai įleidžiamo modelio vonia su puse dengiančiosios sienelės, sanitarinis akrilas, pastatomas unitazas be bakelio su stačiu nubėgimu, universaliu nuotaku).

Unitazo ir bidė potinkinės sistemos „TECElux 400“ su TECE vandens bakeliu ir dviejų lygių vandens nuleidimo technologija, rankiniu būdu reguliuojamu aukščiu ir oro filtravimo sistema „Ceramic-Air“. Vandens nuleidimas įjungiamas tik elektroniniu būdu („sen-Touch“), ši sistema pasirinkta dėl universalumo ir patogumo.

Maišytuvai iš GROHE linijos „Essence New“ pasirinkti dėl išskirtinių, plastiškų, gamtiškų formų.

GROHE dušo sistema „Vitalio Start System 160“ ir SPA sistema „Rainshower® F-Series 40″ AquaSymphony“ pasirinktos dėl daugiafunkciškumo (vandens užuolaida, krioklio efektas, lietaus efektas, įvairios purškimo galvutės SPA sistemoje) bei estetinio grožio.

Vonios zonos apdaila – iš VAINETOS tiekiamų plytelių asortimento: „ISLA Fascino Italiano“ plytelių kolekcija „Waterfall“ (linija JOG).

Grindys gyvenamoje zonoje – kiliminė danga „Circles in motion 17021-a01-1“, tiekiama MK SERVICES, pasirinkta dėl kokybės, universalumo bei ypatingo rašto, primenančio krioklio sroves. Taip pat pasirinkta šios įmonės smulkioji tekstilė viešbučiams – rankšluosčiai ir pan.

Miegamojo baldai iš baldų plokštės „Pfleiderer R4414“, ąžuolas, vyšninis, pasirinkta dėl ypatingos tekstūros ir spalvos.

Tekstilė – iš AUDRINETA, naktinės užuolaidos IFI 13-1220-02, audinys pasirinktas dėl faktūros, primenančios krioklio sroveles, bei spalvos. Dieninės užuolaidos IFI 20-1737-01, pasirinktos dėl gero šviesos pralaidumo ir tinkamo permatomumo.

Jungikliai ir apartamentų valdymo SMART sistema iš JUNG: jungikliai, „FD-design“ linijos elektros lizdai pasirinkti dėl itin plokščios konstrukcijos. Taip sukuriamas dermės ir lengvumo įspūdis. „FD-design“ aliuminio jungikliai pasirinkti dėl spalvinės bei faktūrinės atitikties interjero koncepcijai. „Smart-Control IP“ – tai dar viena galimybė labai patogiai valdyti sistemą „eNet“.

Vėdinimo sistema – iš NIT. Rekuperatoriai „Dantherm Air Handling“ su priešpriešinių srautų šilumokaičiais HC – geriausias energijos taupymo sprendimas bet kurioje vietoje. Pasirinkta dėl palankaus vartotojui montavimo su oro srauto reguliavimu, drėgmės jutiklio, nuotolinio valdymo.

SPA/WC zonoje įrengtas grindinis šildymas pasirinktas iš COMFORT HEAT. CTAE-200 – dviejų laidininkų 200 W/m2 galios šildymo kabelių kilimėlis su papildomu aliuminio folijos ekranu (su atmintimi), lengvai prisiklijuojantis prie betoninio pagrindo. Skirtas šildomosioms grindims įrengti voniose ir patalpose, kuriose laisvas šildomas grindų plotas lieka mažas.

Apartamentų įėjimo durys „Viljandi“. Priešgaisrinės ir garsui nepralaidžios durys EI30/Rw42 dB, pasirinktos dėl gerų triukšmo nepralaidumo savybių ir gero atsparumo gaisrams.

Apšvietimas – ENERGY GREEN sistemos. Šviesolaidiniai šviestuvai „Aquila“ – masyvus šviesolaidinis šviestuvas su rankų darbo gamybos stiklo lašais, tad kiekvienas jų yra išskirtinis ir kitoks. Pasirinkti dėl grožio, unikalumo bei atitikties dizaino koncepcijai. Taip pat gipso kartono lubose įrengtos įleidžiamos LED plokštės „Aslidia“ bei perimetrinis apšvietimas – lanksti 25 W/m LED juosta.

Dušo patalpa – BALTIJOS BRASTA. Berėmių dušo kabinų kolekcija „Be ribų“ – stiklo sienelių ir chromuotų laikiklių derinys. Pasirinkta dėl išskirtinių tvirtinimo technologijų. Modelis „Liepa“ tiko dėl visiškai atsidaromų abiejų durų, lengvumo, skaidrumo pojūčio, sukuriamo berėmės konstrukcijos.

VERONIKA OLŠAUSKAITĖ