MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Veronika Žvirblė

Balsai:
0

Biuro projektas „Žalia sala“ – tai gana universali koncepcija, kurią galima pritaikyti įvairioms veikloms. Patalpose yra daug erdvės darbui, pamąstymams ir poilsiui, nes kokybišką rezultatą lemia daugybė veiksnių bei ergonomiškos darbo vietos. Svarbu, kad darbuotojai galėtų nevaržomai judėti, ilsėtis tada, kai reikia, prasiblaškyti arba atsikratyti įtampos sportuodami.

Nuostabi žali sala biuro poilsio zonoje kviečia pailsėti, padirbėti ar pabendrauti su kolegomis tarsi gyvoje gamtoje su vaizdu į miesto panoramą.

Biuro interjere kuriama lengva atmosfera, naudojant šviesias gamtines spalvas bei natūralios žolės zonas, biuras virsta tarsi jūros kurortu, kur galima atsipalaiduoti. Tarpusavyje suderintos biuro valdymo sistemos darbuotojams užtikrina palankų klimatą ir patogią ergonomišką aplinką darbui bei poilsiui. Biuras puoštas puikiais dailininko Eigirdo Sicinsko jutiminiais didelių gabaritų paveikslais, kurie suteikia žaismingumo bei saulėtumo bendrai atmosferai.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG VILNIUS. Visoms sistemoms darniai veikti padeda sistema „Jung KNX“, valdanti klimato ir kitas sistemas. Palaikoma reikiama patalpų temperatūra, sukuriami įvairūs apšvietimo scenarijai.

DOMUS LUMINA. Kuriant biuro interjerą parinktos sistemos „diena–naktis“ ritininės užuolaidos leidžia reguliuoti šviesos srauto patekimą į patalpą nekilnojant užuolaidos. Šios ritininės užuolaidos pagamintos iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl galima individualiai reguliuoti kiekvienos darbo vietos apšvietimą dienos metu.

INTERJERO LINIJA. Patalpų grindims parinkta „Amtico“ grindų danga „Swatch“. Ji yra ilgalaikė bei puikiai tinkama biurams ir kitoms viešosioms patalpoms. Sanitarinių patalpų grindims parinkta grindų danga iš „Amtico“ kolekcijos „Kura“. Darbo zonos grindis dengia kiliminė danga iš kolekcijos „Carpet“. Ji minkšta, sugerianti garsą ir maloni net vaikštant basomis.

GAJA DECOR GROUP. Norint suteikti interjerui gaivos ir šviežumo, įkuriamos natūralios žolės salelės, poilsio zonoje – tai sveika akims ir gaivina orą, darbo zonoje – galima nusiauti batus ir po stalu basomis kojomis jausti gyvos pievos švelnumą

ELMO LIGHT. Apšvietimas sukurtas naudojant magnetinę sistemą „Magnum“. Lubose sumontuotuose bėgeliuose galima keisti šviestuvus pagal poreikį, taip pat naudojami dieninės šviesos šviestuvai virš darbo vietų.

NARBUTAS. Visos biuro kėdės parinktos iš „Inclass“ kolekcijos „Dunas“. Šie baldai puikiai tinka kuriant jūros kurorto atmosferą, nes savo spalvomis, faktūra bei formomis primena kopas. Naudojami darbo krėslai, konferencijų bei valgomojo kėdės, taip pat poilsio zonos gilūs atsipalaidavimo krėslai.

INTERJERO SALA. Sanitariniuose mazguose įrengti šiuolaikiniai prietaisai. Įmonė „Noken“ užtikrina santechnikos naudotojams švarą bei higieną. Tai linijos „Lounge“ santechnika ir aksesuarai.

GROHE. Virtuvę puošia tiesiog nuostabus ir ryškus kolekcijos „Essence“ maišytuvas keičiama lanksčia žarna, todėl galima pasirinkti bet kurią spalvą. Maišytuvas gali būti sukiojamas 360 laipsnių kampu ir lengvai prižiūrimas.

ECOPHON. Sienoms pasirinktos akustinės sieninės plokštės „Ecophon Akusto ONE“ puikiai sugeria garsą ir kuria stilingą sienos dizainą. Luboms pasirinktos akustinės plokštės „Ecophon Focus Ds“ taip pat puikiai sugeria garsą ir kuria vientisų lubų vaizdą.

Veronika Žvirblė

Interjero dizainerė privatas@gmail.com