MODERNI VIEŠBUČIO ERDVĖ 2018 (PASIBAIGĘS)

Veronika Žvirblė

Balsai:
0

Viešbutis „Balta smilga“ įsikūręs kurorte, jam pasirinkta mišri stilistika, jungianti eleganciją su lofto stiliaus paprastumu bei ekologiniu akcentu – žaluma ir gaiva. Restorane įrengtos baro, valgomojo / restorano, greitojo maitinimo bei launžo zonos.

JUNG. Viešbučio restorano erdvėje įrengta „Jung“ išmaniojo viešbučio sistema. Ši sistema ypatinga tuo, kad viskas sujungta į bendrą tinklą ir įrengta taikant išmaniajam viešbučiui skirtas į ateitį orientuotas pastatų automatizavimo technologijas.

SAMSUNG. Patalpų komfortui užtikrinti naudojama „Samsung“ technologija „CAC 360 Cassette“. Tai tobula klimato kontrolės sistema, užtikrinanti 360 laipsnių kampu tiekiamą oro srautą. Iš apskrito šilumokaičio itin švelniai pučiamas oro srautas pasklinda visoje erdvėje, taip patalpoje sumažinama šilumos ir šalčio zonų atsiradimo tikimybė ir užtikrinama aukščiausia vidaus atmosferos komforto klasė.

GROHE. Sanitarinius mazgus puošia „Grohe“ išskirtinės dizaino linijos „Grandera“ maišytuvai. Jie pasirinkti dėl ypatingos modernią klasiką atspindinčios išvaizdos bei puikių technologinių savybių.

LAUFEN. Inovatyvaus dizaino „Laufen Palomba“ laisvai pastatomi praustuvai pasirinkti dėl originalios išvaizdos, aukštos kokybės ir priežiūros paprastumo. Pasirinkti ir tos pačios dizaino linijos unitazai.

RB SOLUTIONS sukurti modernių formų kavos staleliai puošia launžo zoną, prie jų galima atsipalaiduoti, išgerti kavos, klausytis gyvos muzikos, o žavingi minkštasuoliai su minkštomis elegantiškomis sienų plokštėmis padės mėgautis verslo pietumis.

BALTIJOS LIFTŲ siūlomos sistemos MP ARES MOBI užkelia iki paskutinio, šeštojo, viešbučio aukšto. Tai lengvai montuojami, tyliai veikiantys dviejų greičių liftai.

NIT sumontuotas naujasis daugiafunkcis šilumos siurblys „Aermec“ dviejų ir keturių vamzdžių sistemai + karšto vandens ruošimas užtikrina puikų viešbučio vidaus mikroklimato funkcionavimą.

MEX. Restorane įrengta „Mex“ siūloma nematomų garso kolonėlių sistema. Tai puikus erdvinis garsas, kurio negali pamatyti, bet kurį garantuoja inovatyvi „LineaResponse™“ garso kolonėlių technologija. „LineaResponse™ G“ – tai naujos kartos kolonėlės ir garsiakalbiai, sumontuoti lubose.

GAJA DECOR GROUP. Viešbutį puošia ir kvėpuoti padeda „Gaja Decor Group“ žalieji sprendimai, sukurti iš stabilizuotų augalų, kurie kiekviename projekte yra unikalūs ir ypatingi, kūrybiškai pritaikyti prie esamos erdvės, sukeliantys geras emocijas.

INTERJERO LINIJOS sprendimas – „Amtico“ vinilo grindų dangos kompozicija iš „AmticoDécor DC261“. Danga lengvai prižiūrima ir išlaikoma, tinka drėgnoms ir tankiai lankomoms patalpoms, atspari purvui, trynimui ir kitiems įprastas dangas žalojantiems veiksniams.

AKSINTERIER suteiktos tvirtinimo detalės (profilių jungimo juostos, paslėptos šviestuvų tvirtinimo detalės ir kt.) panaudotos tvirtinant įvairius interjero įrangos elementus. Šios įmonės tiekiami produktai pasirinkti dėl išskirtinės kokybės, patikimumo, tinkamumo viešosioms erdvėms bei ilgalaikiškumo.

DOMUS LUMINA šiam projektui pasiūlė puikų užuolaidų sistemos sprendimą su automatiniu karnizu „Glydea“, naudojant užsakomąjį audinį. Šis sprendimas pasirinktas dėl didelio patalpos aukščio – beveik 5 metrų, nes tai sukelia nepatogumų stumdant užuolaidas rankomis. Be to, ši nuostabi sistema leidžia atverti ar kitaip reguliuoti visas užuolaidas vienu metu.

Veronika Žvirblė

Interjero dizainerė kūrybinė grupė „Curious fox“, FB @curifox privatas@gmail.com