MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Viltė Narijauskaitė

Balsai:
0

Biuras ne tik reprezentuoja savo įmonės įvaizdį, bet yra ir motyvacinė erdvė darbuotojams, todėl labai svarbu sukurti ergonomiškas darbo vietas. Taip pat šiomis dienomis inovacijos neatsiejamos norint suteikti aukštą komforto lygį. Mano biuro koncepcija norima perteikti šiuolaikišką, patogią darbo vietą. Kaip firminį ženklą pasirinkau įmonę „Booo“, kuri gamina medinius aksesuarus. Kad pabrėžčiau produkto ir interjero sąveiką, jų parduodamus aksesuarus paverčiau akcentinėmis detalėmis. Taigi kaklo papuošalas varlytė virsta dekoro siena pasitarimų zonoje, gigantiški akiniai darbo erdvėje tarnauja kaip užrašų lenta, o laikrodis virsta kolonos elementu.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

GAJA DECOR GROUP. Bendram vaizdui pagyvinti bei tam tikriems elementams akcentuoti pasirinkau „Gaja Decor Group“ siūlomas augalų kompozicijas. Tai interjerui suteikia ne tik spalvų, bet yra ir puiki akustikos priemonė, kurios visiškai nereikia prižiūrėti.

ELMO LIGHT. Visam biurui pasirinkau „Elmo“ siūlomą magnetinę apšvietimo sistemą. Joje integravau kolekcijos „Magnum“ linijinį modulį (ID 4891) ir akcentinius šviestuvus (ID 3339). Virš darbo vietų pasirinkau šviesos diodų linijinį šviestuvą 1200 mm (ID 4082), kuris nesukuria disbalanso tarp natūralios ir dirbtinės šviesos. Taip pat darbo bei laisvalaikio zonoje įkomponavau pastatomą biuro šviestuvą (ID 3704).

GROHE. WC erdvei pasirinkau išskirtinio dizaino maišytuvą „Allure Brilliant Single – lever basin mixer 1/2“, kuris ne tik atrodo kaip meno kūrinys, bet ir taupo vandenį leisdamas tobulą srovę.

INTERJERO LINIJA. Virtuvės zonai pasirinkau kolekcijos „Amtico Signature Acoustic“ plyteles „Metal Shot“, kurioms būdingas išskirtinis dizainas ir funkcinės galimybės. Taip pat pasirinkau plyteles „Colour Anchor Abuzz“. Jos interjerui suteikia gyvybės, spalvų bei jaukumo.

DOMUS LUMINA. Pasislėpti nuo saulės spindulių pasirinkau ritinines užuolaidas iš kolekcijos „Angliška Louvolite“. Jos yra išskirtinės ir sulaiko net iki 50 % per langą patenkančių alergenų. Tai ne tik puiki langų puošmena, bet ir puikiai deranti interjero detalė.

NARBUTAS. Patogiai darbo zonai sukurti pastačiau pagal principą „sėsk ir stok“ veikiančius stalus „Motion“. Jie keičia aukštį, todėl komfortas garantuotas. Prie jų priderinau darbo kėdes „North Cape plus“, prisitaikančias prie dinamiškos darbo vietos. Pasitarimų kabinete įkomponavau didelį stalą „Forum“, kėdes pasirinkau iš tos pačios kolekcijos kaip ir darbo zonoje. Vadovo kabinete pritaikiau stalą „Plana“.

JUNG VILNIUS. Papildyti interjerui ir sukurti mažoms akcentinėms detalėms pasirinkau „LS-design“ juodus jungiklius. Jie formuoja dailų lengvumo pojūtį. Taip pat virtuvėje puikiai dera tos pačios „LS-design“ kolekcijos elektros lizdai.

INTERJERO SALA. WC zonai pasirinkau kompanijos „Noken“ siūlomą praustuvą „Essence C“, kuris savo grakščiomis linijomis dera prie maišytuvo. Taip pat priderinau subtilių formų klozetą „Arquitect“.

ECOPHON. Akustikai pagerinti pasirinkta akustinių sieninių elementų kolekcija „Akusto ONE“. Ryškios spalvos ir nedidelės formos leidžia sukurti meną, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir puikiai atlieka savo funkciją.

Viltė Narijauskaitė

VTDK