„Workspace - smart space" (PASIBAIGĘS)

„Work’in’Hood“

Balsai:
517

„Work’in’Hood“ pagrindinė idėja – sukurti novatorišką bedradarbystės erdvę: kuriančią, dirbančią, laisvą bendruomenę. Siekėme, kad joje susipintų funkcionalumas bei inovacijos, kurias šiandien siūlo produktų gamintojai. Šioje bendradarbystės erdvėje atsispindi medžio ir betono santykis bei dermė. Derinami medžio ir pilkos spalvos motyvai, skoningai įterpiant žalumos ir siekiant sukurti ramią, harmoningą erdvę. Per lubas nusidriekę nepaslėpti ventiliacijos vamzdžiai ir metalinės sijos suteikia urbanistikos akcentų. Atskiras medinio namelio motyvas panaudotas antresolės zonoje, norint sukurti asmeninį saugios erdvės ir jaukumo pojūtį didelėje, urbanistinėje bendruomenės erdvėje.

PRODUKTŲ PASIRINKIMAS

JUNG. Siekėme, jog ši „Work’in’Hood“ bendradarbystės erdvė būtų inovatyvi ir patogi žmogui, tad integravome JUNG produkciją. Pagrindiniam valdymui pasirinkome „Smart-Control 7“ kompaktišką konstrukciją, kur didelės raiškos jutikliniame ekrane galima patogiai valdyti norimas funkcijas: mikroklimatą, langų ritinines žaliuzes, užuolaidas, apšvietimo scenarijus, vėdinimą, muziką. Privatiems kabinetams ir konferencijų zonai pasirinkome patalpų valdiklį KNX F 50 su galimybe nustatyti norimą temperatūrą, šviesos stiprumą pagal reikiamą scenarijų. Sanitariniuose mazguose integravome jutiklinius jungiklius KNX F 50, kuriais lengvai galima reguliuoti šviesą, muzikos foną. Prireikus mygtukus galima individualiai apipavidalinti lazerinio graviravimo, spausdinimo būdais ir taip optimizuoti prietaiso funkcijų priskyrimą.

ARTFIKSA. Aukštos kokybės plytelės skoningai papildė interjerą WC ir dušo zonose. Pasirinktos „Azuvi 2020“ kolekcijos pilkšvų spalvų tekstūrinės plytelės, derančios prie bendros stilistikos. „Azuvi“ aukštos kokybės ispaniškos plytelės iš serijos „Atlantic Grey“ ir „Atlantic Darkgrey“ padėjo sukurti vientiso akmens dangos iliuziją.

DANGŲ STUDIJA. Sienų apdailai rinkome šiltesnius tonus ir derinome su šaltu betonu. „Work’in’Hood“ erdvėje puikiai suderinta „Balsan“ sienų apdaila ir grindų danga. Pasirinkome „Chene 645“ medžio imitacijos sienų dangą. Grindims pasirinkome tos pačios kolekcijos betono imitaciją „Ardoise 960“ ir taip išgavome šiltos ir šaltos dangų dermę.

GAJA DECOR GROUP. Gyvybės erdvėms padėjo suteikti „Gaja Decor Group“ stabilizuoti augalai. Ties laiptais atsiskleidė organiškas akcentas – samanų ir augalų paveikslas su dideliu, apvaliu rėmu. Taip pat parinkome ir stabilizuotus natūralius medžius bendroms, konferencijų zonoms ir netgi sanitariniams mazgams. Tai puikus pasirinkimas, kadangi šie augalai ilgainiui nepraranda vaizdo, tekstūros, spalvos ir sutaupo lėšų bei laiko, nes jiems nereikia ypatingos priežiūros.

KAMĖ. Sanitariniuose mazguose įkomponavome „Kamė“ vonios baldus, suprojektavome dušo zonas. Pasirinkome „Kamė Diamond“ dušo kabiną su durų pakėlimo mechanizmu, kad atidaryti būtų lengviau. Dušo zonose priderinome „D-line“ serijos spinteles reikalingiems daiktams laikyti ir „Kamė“ veidrodžius.

MAPEI. Virtuvės ir sanitarinių mazgų zonoms nusprendę suteikti žaismės, pasitelkėme „Mapei“ siūlomą grindų dangą „Terrazzo“. Grindų „Terrazzo“ paviršiams „Mapei“ siūlo unikalią ir modernią technologiją, kurios pagrindinis komponentas – „Ultratop“. Tai greitai stingstantis, savaime išsilyginantis mišinys, ypač atsparus dilimui, tad šis pasirinkimas buvo puikus virtuvės ir sanitarinių mazgų erdvėse.

NARBUTAS. Darbo zonoms ypač svarbu patogūs baldai. Biurų ir viešųjų erdvių baldų „Narbutas Lietuva“ darbo vietoms siūlo išskirtinio dizaino „Catifa Up“ kėdes iš „Arper“. Pasirinkome šias kėdes su atlošu, porankiais ir pliušiniu apmušalu, suteikiančiu komfortą. Priderinome darbo stalus iš „Andreu World“. Išskirtinio dizaino, skulptūrinės formos stalai yra pagaminti iš 100 proc. FSC sertifikuotos medienos, užtikrinančios patvarumą ir kokybę. Privalumas – į pačius stalus integruoti kištukiniai lizdai su USB, HDMI jungtimis. Po stalais puikiai įsikomponavo mobilios stalčių spintelės iš gamintojo „Mdd“. Šie mobilūs stalčiai turi ratukus, kad lengvai judėtų, ir suprojektuoti optimaliai išnaudojant erdvę. Bendrose zonose įkurdinti danų gamintojo „+Halle“ staliukai vertikaliomis linijomis „Penny“ pridėjo charizmatišką išraišką visai erdvei. Virtuvės zonoje išryškinome „+Halle“ žaismingos „Torno“ serijos aliuminio kėdes ir apvalius stalus. „Work’in’Hood“ konferencijos zonoms patogiai atsisėsti išrinkome „Andreu World“ fotelius „Brandy“. Foteliai su tvirtu buko medienos pagrindu ir minkšta sėdyne bei atlošu yra labai patogūs, juose įsitaisius patogu klausytis ir diskutuoti konferencijų metu. Kaip papildomi stilingi elementai buvo įkomponuotos ir magnetinės lentos užrašams bei svarbioms idėjoms užfiksuoti iš „Lintex“. Daiktų ir dokumentų laikymo sprendimui pasirinkome „Mara“ pilkos spalvos lentyną „B-302“ su įvairių dydžių skyriais viduje. Lentyna atsiskleidė kaip ritmiškas akcentas ir kaip svarbi detalė susidėti daiktams.

GEBERIT. Sanitariniuose mazguose naudojami „Geberit One“ serijos WC puodai su novatoriška „Turbo Flush“ vandens nuleidimo sistema. Taip pat atsižvelgėme ir į išmaniąją montavimo technologiją, leidžiančią neatidarant potinkinės sienelės reguliuoti WC puodo aukštį, jei tam būtų poreikis ateityje. Lengvai nuimamas WC puodo dangtis palengvina valymo procesus. WC puodui pakabinti panaudotas potinkinis „Geberit Duofix“ rėmas. Blogiems kvapams ištraukti instaliuotas „Geberit Duofresh“ inovatyvus ištraukimo įrenginys. Nuleidimo mygtukas pasirinktas klasikinio aukštos kokybės plastiko „Sigma20“ modelio, derantis su WC puodu. Taip pat priderinome ir „Geberit VeriForm“ pastatomus apvalios formos praustuvus. Šių praustuvų patvarumą užtikrina visuomet madingas dizainas ir aukštos kokybės keramika, atspari įbrėžimams. Organiškus praustuvus papildė „Geberit Piave“ serijos potinkiniai bekontakčiai maišytuvai. Maišytuvai buvo puikus pasirinkimas dizaino ir funkcijos prasme patalpai, kuria naudojasi daug žmonių.

THINK LIGHT. „Think Light“ produktai atliko svarbiausią vaidmenį kuriant erdvių apšvietimą. Bendram erdvių apšvietimui buvo pasirinkti „Molto Luce“ stačiakampio formos šviestuvai „Cadan Nova L PDI Suspension“, skleidžiantys malonią šviesą ir apšviečiantys platų plotą. Stilistiškai puikiai priderinome ir „Flos“ siūlomą magnetinį bėgelį su įsistatančiais šviestuvais koridoriui ir augalų kompozicijai prie laiptų apšviesti. Bendradarbystės erdvėje bėgelio universalumas ir pliusai nenuginčijami – šviestuvus galima reguliuoti, pasitelkiant „Flos Smart Control“ sistemą. Atsižvelgiant į tai, kad didelė erdvė skirta darbui, funkcinis darbo stalo apšvietimas yra būtinas. Pasirinkome „Molto Luce“ vieną populiariųjų „Lens F“ modelių, kuris skleidžia šviesą žmogui dirbant prie stalo bei taupo ją atsitraukus nuo darbo vietos. Konferencijų zonai, virtuvei ir sanitariniuose mazguose įkomponavome „Molto Luce“ šviestuvo modelį iš „Valo“ serijos. „Valo“ šviesos vamzdelio motyvai puikiai papildė urbanistinį „Work’in’Hood” stilių ir atkartojo lubose paliktus vamzdžius.

Summary

“Work’in’Hood” main idea was to create innovative coworking space. The aim was to bring creative, curious and free community together. We wanted to install functionality and innovations offered by product manufacturers today. The space reflects the relationship and harmony between wood and concrete. Unhidden ventilation ducts and metal beams on the ceiling brought urban accents. Delicate greenery created calmness, therefore interior became less harsh. A separate wooden house motive has been used in the mezzanine area to create a personal sense of safe space and coziness in a large urban zone.

Used products

JUNG – Smart-Control 7 / KNX sensor switches F 50

Azulejos – Atlantic grey and Atlantic Darkgrey tiles

Dangų studija – Balsan Chene 645 wall covering; Ardoise 960 floor covering

Gaja Decor Group – stabilized plants and framed moss

Kamė – bathroom furniture D-line / Kame Diamond showers

Mapei – Terrazzo Ultratop floor covering

Narbutas – Catifa Up chairs from Arper / Andreu World tables color no. 304 and armchairs Brandy SO2997 / Mdd mobile storages / Penny tables / Plushalle chairs and tables from Torno series / Lintex mobile double sided whiteboards / Mara B-302 grey shelves.

Geberit – Geberit One WC / concealed frame Geberit Duofix / Sigma20 button / Geberit VeriForm washbasins / Geberit Piave taps Think Light – Molto Luce Cadan Nova L PDI Suspension / Flos magnetic track light / Lens F and Valo series from Molto Luce

PROJEKTO AUTORĖS

Interjero dizainerės:

Eglė Savickaitė – asmeninis puslapis https://www.facebook.com/Egl%C4%97s-vizualizacijos-2068118350179455/?modal=admin_todo_tour

Vaida Mockevičiūtė – asmeninis puslapis https://sofimock.com/

Karolina Jurgulytė – asmeninis puslapis https://www.facebook.com/kirouinterjeras/

„Work’in’Hood“