INOVATYVUS VIEŠBUČIO KAMBARYS 2017 (PASIBAIGĘS)

ŽIVILĖ MATIJOŠIŪTĖ IR JUSTINA KOVARSKAITĖ

Balsai:
0

Penkių žvaigždučių viešbučio kambario koncepcija orientuota į jauną, veržlų žmogų, keliaujantį ne tik turistiniais, bet ir verslo tikslais. Projektuojant atsižvelgta į tai, kad aplinka turėtų tikti tiek darbui, tiek poilsiui, tad neperkraunama detalėmis. Pasirinktos medžiagos ir atspalviai neutralūs. Viešbučio numerio vientisumą išlaiko medžiagų ir atspalvių perpynimas. Kambario ir vonios erdvė yra bendra, vengiama griežtų ribų siekiant laisvo judėjimo. Patalpų zonavimą nebyliai žymi židinys su transformuojama televizoriaus plokštuma (TV gali būti atsuktas į poilsio arba miegamąją zonas) bei stiklinė vonios ir kambario pertvara, kurioje įmontuota technologija esant poreikiui gali keisti stiklo skaidrumą. Dienos metu kambaryje dominuoja natūralus apšvietimas. Tamsiuoju paros metu vyrauja dirbtiniai šviesos šaltiniai, kurie reguliuojami pagal individualius žmogaus poreikius.

MEDŽIAGŲ IR ĮRANGOS PASIRINKIMAS:

TECE BALTIKUM.

Unitazui ir bidė naudojama TECEprofil potinkinės sistemos pakabinamai keramikai: universalus WC modulis 9 300 000; universalus bidė modulis 9330 000. Sistema parenkama dėl lengvo surinkimo, patikimumo, galimybės kurti estetišką interjero vaizdą.

Įmontuota TECEsquare II nerūdijančio plieno matinė vandens nuleidimo plokštelė (Art.Nr. 9 240 830) elegantiškai įsilieja į bendrą vonios kompoziciją.

Dušo kabinoje naudojamas TECEdrainline tiesus latakas 6 008 01 skirtas montuoti prie sienos. Ši sistema parenkama siekiant sukurti vientisą estetišką erdvę – latakas neatkreipia dėmesio yra estetiškas ir lengvas, nereikalauja daug priežiūros.

COMFORT HEAT.Grindinis šildymas įrengiamas vonioje. Naudojamas CTAE – 200 šildymo kilimėlis, kuris užtikrina optimalų komfortą, bei minimalias energijos sąnaudas. Taip pat vonios kambaryje naudojama CAHF – 22/50/100 veidrodžių šildymo folija, kuri apsaugos nuo rasojimo. Panaudotas išmanusis ComfortTouch termostatas leis individualiai reguliuoti energijos vartojimą.

VAINETA IR PARTNERIAI. Vonios grindims ir sienoms naudojamos keraminės plytelės iš tiekėjų Saloni ceramic, kolekcija INTRO, plytelės pav. intro 60×60 gris, zc3710. Šios plytelės parenkamos siekiant išlaikyti interjero koloritą.

PFLEIDERER.Naudojamos Pfleiderer baldinės plokštės dėl aukštos gaminių kokybės bei modernaus dizaino. Pasirinktas Pfleiderer Grajewo, Nabucco R3144 produktas.

JUNG VILNIUS.Dauguma jungiklių montuojama į baldus. Jungikliai parenkami iš LS 990 serijos, spalvos derinamos prie interjero plokštumų: šviesiai pilkos sp. RAL 7035; juodos sp. RAL 9005; dramblio kaulo sp. RAL 1013 jungikliai, kurie pasižymi klasikiniu stiliumi bei dera kiekvienoje aplinkoje. Į baldus montuojami LS ZERO linijos atnaujinti LS 990 serijos jungikliai. Tai švarus, minimalistinis, asketiškas stilius lengvai įsiliejantis į visą interjerą. Kambaryje taip pat yra KNX sistema, moderni ir inovatyvi, kuri valdoma smart control 18.5 liečiamu ekranu paprastai ir patogiai komfortabiliam poilsiui.

AUDRINETA.Lubose įleidžiama užuolaidų bėgelių sistema valdoma nuotoliniu pulteliu „Touch impulse technology“ užtikrina patogų ir lengvą naudojimą. Dieninės užuolaidos (IFI 86 1637 01) – tai vienspalvės lengvos, gerai šviesą praleidžiančios ir jaukumo suteikiančios užuolaidos. Naktinės užuolaidos – tai vienspalvės tamsaus pilko atspalvio, tankaus, šviesos nepraleidžiančio audinio (FR Thelma 12) – taip užtikrinamas visapusiškas komfortas.

NIT. Lubose sumontuota vėdinimo sistema: prieškambaryje montuojami horizontalūs FCZI P lubų kanaliniai fankoilai, plyšiniai difuzoriai TYPE VSD35-3-AZ, įrengiamos šviesios grotelės TYPE X – GRILLE BASIC – AG/525×225/BI/VS/P1 – RAL 9016, valdymas VMF – E4; vonios kambaryje – oro ištraukimo grotelės. Pagrindinis sistemų valdymas montuojamas prie įėjimo durų, tačiau sistemas galima valdyti ir išmaniuoju telefonu. Sistema parenkama dėl tylaus veikimo, atskiro valdymo ir maksimalaus oro srauto patekimo į patalpas.

LAUFEN.Parinktas pakabinamas Laufen-IL BAGNO ALESSI DOT 820900 unitazas (400 balta su LCC), praustuvas-dubuo LAUFEN INO 812300 (400 balta su LCC). Santechnikos gaminiai parenkami dėl jų savito modernumo ir šiuolaikiškumo.

MK SERVICES. Miegamojo ir poilsio kambario grindys – Nordic Oak. Jos pasirinktos dėl nesudėtingos priežiūros, ilgaamžiškumo bei atsparumo išoriniams veiksniams.

VAUKSA.Išorinės durys EI30/Rw42 dB padengtos tamsiai pilka spalva. Šios durys parenkamos, kadangi pasižymi gera garso izoliacija (iki 42 dB ) ir priešgaisrinėmis savybėmis.

GROHE. Vonioje interjero užbaigimo detalėmis tampa panaudotas asortimentas iš Grohe (maišytuvai, dušo galvutė). Į sieną montuojamas 19 296 001 / DC1 + 35 501 000 dušo valdymas, bei dušo galvutė 26 054 000.

BALTIJOS BRASTA.Pasirinkta berėmė dušo kabina Viktorija (skaidrus stiklas), kuri išlaiko patalpos vientisumą. Ją lengva sumontuoti ir prižiūrėti, o tai yra itin svarbu dažnai naudojant. Tokia kabina solidžiai atrodo visame interjere ir tampa funkcionaliu objektu.

ENERGY GREEN.Baldinis apšvietimas: pakaba su įmontuotu LED apšvietimu ELARA SE20011C0; LED profilis MICRO-Alu (su HS matiniu dangteliu). LED apšvietimo sistemos parenkamos, kadangi užtikrina elektros energijos taupymą. Kambario apšvietimo technologija leidžia šviesą reguliuoti pagal individualius žmogaus poreikius remiantis „Human-centric lighting“ technologija.

GAJA DECOR GROUP.Vonioje ir poilsio kambaryje esančios augalų kompozicijos parenkamos iš Gaja Decor Group dėl jų nesudėtingos priežiūros.

INTERJERO LINIJA.Viešbučio prieškambario sienos – tai tamsi vinilinė VESCOM sienų danga SOLID 1031.01, parenkama dėl ilgaamžiškumo savybių, atsparumo smūgiams, estetiškumo.

ŽIVILĖ MATIJOŠIŪTĖ IR JUSTINA KOVARSKAITĖ