MISIJA – BIURAS. RYTDIENA ŠIANDIEN (PASIBAIGĘS)

Architektas, „Studijos lape“ vadovas

Tomas Lapė

Tomo Lapės vadovaujama "Studija lape" projektuoja gyvenamuosius namus, visuomeninius ir komercinius pastatus, privačių ir visuomeninių erdvių interjerus. Studija didelį dėmesį skiria ne tik statybinių technologijų inovacijoms, visuomenės socialinių-ekonominių poreikių analizei, bet ir aukštai estetinei projektų kokybei. T. Lapės teigimu, sugebėjimas subalansuoti itin įvairias žmogui reikalingas patalpos funkcijas yra gero architekto privilegija ir tuo pačiu atsakomybė. Nuolatinis mokymasis – vienas svarbiausių dalykų architekto gyvenime, atsispindinčių tiek architekto kasdienybėje, tiek realizuojamuose projektuose.
KOMISIJOS PIRMININKĖ Verslo centrų „VERTAS“ ir „3BURĖS“ direktorė

Rūta Narutavičė

Biuras turi būti dangoraižyje įsikūrusiame verslo centre, su panoraminiais vaizdais – įsitikinusi Rūta Narutavičė, vadovaujanti dviems išskirtiniams Vilniaus verslo centrams, išsiskiriantiems sostinės urbanistinėje panoramoje savo architektūra ir aukščiu. Tikrąją biuro nuotaiką kuria aplinka – išskirtinė architektūra, dideli, vaizdus atveriantys, langai, pastato lokacija, pastato erdvės pojūtis, modernus, jaukus biuro vidaus interjeras. Šios verslo centro savybės padeda sukurti biuro aurą, kuri įkvepia ne šiaip darbui, o biuriavimui. Buriavimas yra dinamika, ritmas, įdomi veikla, nauji potyriai, iššūkiai. Kiekvienas darbdavys nori, kad jo darbuotojai eitų į darbą degančiomis akimis, kaip į nuotykį. Tokią misiją Rūta ir yra užbrėžusi savo vadovaujamiems verslo centrams – prisidėti prie kasdieną čia dirbančių žmonių įkvėpimo
Architektas, architektūros studijos „Plazma“ vadovas

Rytis Mikulionis

Ryčio Mikulionio jau daugiau kaip 15 metų vadovaujama architektūros studija „Plazma“ projektuoja visuomeninės paskirties objektų interjerus, kuria gyvenamųjų namų projektus, dirba ties itin didelio preciziškumo reikalaujančiais pastatų rekonstrukcijos projektais. R. Mikulioniui svarbu šiuolaikiškumas, modernumas, nauji sprendimai, žadinantys norą tobulėti ir nustebti. Studija “Plazma” yra žinoma dėl netradicinių sprendimų, didelio dėmesio kontekstui, vizualiųjų ir taikomųjų menų integravimo į projektavimo procesą.
UAB “Conresta” generalinis direktorius

Lukas Laukaitis

Lukas Laukaitis vadovauja vienai didžiausių ir perspektyviausių statybos bendrovių Lietuvoje „Conresta.“ 2016 m. bendrovė pateko tarp 1000 pažangiausių Europos, kurių sąrašą sudarė Londono vertybinių popierių birža (LSEG), įtakingas JAV verslo žurnalas „Inc“ paskelbė „Conrestą“ trečia sparčiausiai besivystančia statybos įmone Europoje, o už verslo centro UNIQ ,Palangos koncertų salės statybas bei Rudaminos paukštyno rekonstrukciją įmonei įteikti net trys „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliai. 2018 m. gegužę „Conresta“ baigė statyti istorinius Pacų rūmus - vieną sudėtingiausių projektų bendrovės istorijoje.
Psichologė Profesorė dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė dirba VDU Psichologijos katedroje

Dr. Loreta Bukšnytė-Marmienė

Jungtinio VDU kartu su MRU psichologijos krypties doktorantūros komiteto pirmininkė, kelių mokslo žurnalų redkolegijos narė. Jos mokslinių interesų sritys yra psichosocialiniai darbuotojų veiklos efektyvumo veiksniai, darbuotojo ir organizacijos suderinamumo, karjeros valdymo tyrimai. Be to, L. Bukšnytė-Marmienė yra ir psichologė praktikė, konsultuojanti organizacijas bei darbuotojus, vedanti mokymus, turinti didelę darbuotojų atrankų konsultantės patirtį.
"IMPLMNT architects" architektas, VDA Architektūros katedros dėstytojas

Aurimas Syrusas

Aurimas Syrusas kartu su „IMPLMNT architects“ projektuoja visuomeninius pastatus ir jų interjerus, veikia nišiniame konceptualių erdvių skirtų parodoms, eskpozicijoms, prekybai projektavimo lauke. Jų suprojektuotas 2017 m. Lietuvos nacionalinis paviljonas Leipcigo knygų mugėje šiais metais pelnė Lietuvos dizaino forumo "Gero dizaino" prizą. Tais pačiais metais architekto ir komandos projektai sulaukė pripažinimo Tarptautinėje jaunųjų architektų bienalėje, kurioje, dviejose kategorijose už Vilniaus „Keistuolių teatro“ rekonstrukciją ir Lietuvos nacionalinį paviljoną Leipcigo knygų mugėje pelnė dvi pirmas vietas. 2018 m. kartu su "IMPLMT" komanda laimėjo Stasio Eidrigevičiaus menų centro konkursą.
Architektas, projektavimo įmonės UAB “Archihalė” direktorius.

Alvydas Šeibokas

Alvydas Šeibokas yra Vilniuje įsikūrusios bendros Lietuvos ir Austrijos įmonės UAB “Archihalė” direktorius, Vilniaus Dailės Akademijos interjero dizaino katedros profesorius, dėsto projektavimą. A. Šeiboko įmonė projektuoja viešosios paskirties ir privačius pastatus, kuria gyvenamųjų namų ir viešųjų erdvių interjerus, dirba su klientais iš Lietuvos ir užsienio.