KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS (KTU) – Panevėžio komanda

Tadas Lisauskas,

studentas

Noriu išmokti dirbti komandoje, projektuojant funkcionalų, ekonomišką, tarpusavyje derantį pastatą, kuris atitiktų aukščiausius reikalavimus. Įdomiausia yra kurti pastatą, jo gyvenamąją erdvę ir aplinką, įgyvendinant savo idėjas bei fantazijas, o sunkiausia – suderinti visų norus, ieškant optimaliausio varianto.

Rūta Dalangauskė,

studentė

Įdomu darbas komandoje, kūrimas tokios architektūros, kuri tiktų visoms žmonių grupėms, o ne konkrečiam vartotojui, gana didelės apimties teritorijos tvarkymas. Sunku: išmokimas dirbti nauja programa ir darbas su ja, norint pasiekti maksimalių rezultatų.  Mano manymu, išmanusis miestas – patogus, patrauklus, išskirtinis, saugus žmogui, tausojantis aplinką bei žmonių sveikatą.

Julius Blažys,

studentas

Noriu prisidėti prie išmaniojo miesto idėjos plitimo, o bendradarbiavimas su kitų profesijų studentais ateityje tikrai pravers. Malonu būti pastebėtam, o jeigu dar ką įkvėptų mūsų kuriami sprendimai… Įdomu gilintis į situaciją, kurti nagrinėjamos teritorijos scenarijų. Įdomūs ir papildomi BIM mokymai bei pažangiųjų technologijų pritaikymas statyboje plačiąja prasme.

Laura Jankauskaitė-Jurevičienė,

lektorė

Šis konkursas suteikia studentams galimybę ieškoti, atrasti, priimti sprendimus ir dalytis atsakomybe su ne tik savo, bet ir kitų specialybių atstovais. Na, o dėstytojams, konkursinių darbų projektų vadovams – tai puikus iššūkis skatinti studentus bendrauti ir bendradarbiauti, mąstyti išmaniai apie juos supančią aplinką.

Monika Bartkutė,

studentė

Nuolat ieškau iššūkių, naujos veiklos, kuri suteiktų patirties, pasitenkinimą profesine prasme. Įdomu gilintis į kito, nepažįstamo miesto struktūrą, problemas, spręsti jas, kurti geresnio gyvenimo viziją. Didelė patirtis – darbas komandoje. Būsimieji konstruktoriai, technologai, inžinieriai ir architektai bendrauja ir siekia vieno tikslo – įsimintinos išmaniojo miesto vizijos. Man, kaip maksimalistei, sunku suderinti kasdienes studijas ir atlikti visus užduoties rengėjų reikalavimus – ir visus vienodai gerai. Tikiu, kad po projekto bet kokie kiti darbai jau atrodys lengvai įveikiami. Išmanusis miestas – tai procesas, kurio sraigteliais turėtų tapti verslūs, lankstūs, kūrybingi, dalyvaujantys visuomenės gyvenime žmonės. Būtent jie turėtų kurti išvystytą infrastruktūrą ir inovatyvią aplinką.

Kęstutis Kandrotas,

studentas

Projekto užduotis pasirodė labai įdomi ir novatoriška, be to, šis konkursas man suteikia puikią galimybę išmokti naudotis programa „Revit“. Išmanusis miestas visų pirma turi būti palankus aplinkai, tausojantis neatsinaujinančius energijos išteklius. Pastatai ir kiti statiniai privalo būti ilgalaikiai.

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS (KTU) – Panevėžio komanda

Komandos nariai:

Kęstutis Kandrotas


Monika Bartkutė


Julius Blažys


Rūta Dalangauskė


Tadas Lisauskas

Vadovai:

Laura Jankauskaitė-Jurevičienė

Pasirinkta teritorija:

Panevėžys