VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS (VGTU)

Komandos nariai:

Greta Zelenkauskaitė (3 kursas, statybos fakultetas, architektūros inžinerija)

Kristina Kandrotaitė (3 kursas, statybos fakultetas, architektūros inžinerija)

Skaistė Padegimaitė (3 kursas, statybos fakultetas, architektūros inžinerija)

Roberta Kriaučiūnaitė (3 kursas, statybos fakultetas, architektūros inžinerija)

Ignas Joniškis (3 kursas, statybos fakultetas, architektūros inžinerija)

Robertas Černiavskis (3 kursas, aplinkos inžinerijos fakultetas, geodezija)

Edvin Novikevič (3 kursas, aplinkos inžinerijos fakultetas, geodezija)

Rokas Bražiūnas (3 kursas, aplinkos inžinerijos fakultetas, geodezija)

Vadovai:

doc. dr. Tatjana Grigorjeva, Statybos fakultetas, Architektūros inžinerijos katedros vedėja, doc. dr. Jūratė Visockienė, Aplinkos inžinerijos fakultetas, Geodezijos ir kadastro katedros vedėja

Pasirinkta teritorija:
Ukmergė

Pasirinkta teritorija – SPORTO IR RENGINIŲ KOMPLEKSO PLĖTRA UKMERGĖS MIESTE

1. Rinkodaros guru vadinamas Sethas Godinas yra pasakęs: „Jeigu tave tai gąsdina – turi tai pabandyti“. Ši citata puikiai atspindi kiekvieną grupės narį, nes visi norime palikti komforto zoną ir pasiekti kuo daugiau.

2. Pasirinkome Ukmergės Gruodžio 17 g. teritoriją dėl patrauklios gamtos upės apsuptyje. Vietovė atvira, neužstatyta, todėl tokio pobūdžio vietoje patogu projektuoti naujus statinius.

3. Vienas pagrindinių iššūkių – suprojektuoti pastatą, atitinkantį išmanaus miesto poreikius. Kad juo būtų galima didžiuotis ne tik mums, bet ir Ukmergės gyventojams. Dar vienas iššūkis – darbas su skirtingų disciplinų žmonėmis, su naujausiomis technologijomis bei inovatyvių sprendimų taikymas.

4. Kol kas su sunkumais nesusidūrėme.

5. Tokio pobūdžio projektas, į krūvą suburiantis kelių specialybių studentus, praplečia profesines žinias ir didina dalyvių profesionalumą. Be to, projekto metu gali išryškėti ir ateities pasirinkimo planai.

6. Išmanusis miestas – tai toks miestas, kuris projektuojamas ir statomas pasitelkiant naujausias technologijas ir inovatyviausius sprendimus. Tokiame mieste žmonės gyventų modernioje aplinkoje ir galėtų jaustis vienu žingsniu arčiau ateities.

7. Vienas iš įkvepiančių objektų – Ramiojo vandenyno kontrolės pastatas Dubajuje. Tai Artimuosiuose Rytuose pirmasis LEED projektas, turintis integruotą pastato automatizavimo sistemą, kuri naudoja tiek laidinius, tiek belaidžius jutiklius, valdiklius ir M2M ryšius.

Dar vienas įkvepiantis pavyzdys – VGTU naujas pastatas. Jis yra skaitmeninio Vilniaus pradžia. Paruoštame modelyje suprojektuotos vidaus erdvės, sudaryta pastato vidaus vizualizacija.

8. Orientuojamės į Singapūro miestą.

9. Vadovė Jūratė: „Linkiu, kad bendras geodezijos ir architektūros inžinerijos studentų komandos sukurtas sporto kompleksas būtų įdomus, naudingas, turiningas ir džiugintų Ukmergės miesto gyventojus.“

Vadovė Tatjana: „Inžinerinė kūryba, paremta inovatyviais projektavimo metodais bei pažangiausiomis technologijomis, tegu padeda pasiekti puikų rezultatą, kuris užtikrins Ukmergės miesto gyventojų gerovę.“

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų