3 svarbiausios kovos su klimato kaita tendencijos

2019 m. vasario 4 d.

Agnė.

Praėjusią savaitę, sausio 22–27 d. Monake vykusioje tarptautinėje konferencijoje, buvo pristatytos kovos su klimato kaita tendencijos Europoje. Taip pat įteikti apdovanojimai už pažangiausius technologijas. Šiemet, šį prizą namo išsivežė „Samsung Electronics“ kompanija.  

Vim Vangeenberghe, SEACE prezidentas ir kuris neseniai buvo paaukštintas „Global HVAC Solution Business“, „Samsung Electronics“, viceprezidentu, konferencijos metu, pateikė tris pagrindines tendencijas, kurios yra svarbiausios versle.  

Išmanieji sprendimai” ( angl. Smart Controls) 

„Mes norime savo klientams teikti geriausias pramonės naujoves, mes norime klausytis ir atliepti jų poreikius “, – sakė V. Vangeenberghe. 

Konferencijoje „Samsung“  pristatė naują pastatų valdymo sistemą (pateikė: Łukasz Vitkowski – „IoT Solutions“ vadovas ir Artur Podbielski – vyresnysis gaminių vadovas). Sistema pagrįsta sudėtingais algoritmais. Pastatų energijos naudingumas ir komfortas vartotojams/pastatų administratoriams – tobula dermė tarp šių elementų tapo naująja siekiamybe.  

Skatinimas investuoti į mokslinius tyrimus vardan pažangos 

Investuoti į technologinius išradimus būtina. Jau seniai negyvename pasaulyje, kuriame užtenka pažinti aplinką. Mes privalome ją kurti, tobulinti. Todėl Europos Sąjungos komisija investuoja milžiniškus pinigus į technologinius tyrimus. Taigi, jeigu turite verslą ir dar neturi užmezgę partnerystės su aukštąja mokykla, pats laikas tokią partnerystę inicijuoti.  

Ateitis – šilumos siurbliai 

Renginyje „Samsung“ pristatė vandens tirpalą, turintį potencialą sumažinti temperatūrą aplinkoje. Tai tirpalas, kuris gali optimizuoti energijos vartojimą ir atgaivinti dizainą. Šie ir panašūs įrenginiai, kurie galės būti naudojami šilumos siurbliuose, kondicionavimo įrangose pakeis pastatuose naudojamas inžinerines sistemas bei užtikrins, pirmiausiai, stabdomą klimato šiltėjimą, taip pat sumažins klimato pokyčių įtaką žmogui.   

Primename, kad praėjusiais metais, apdovanojimai buvo skirti: 

• „Ferenc Puskás“ stadiono projektas, Vengrijoje; 

• „Designer Outlet“, Triteh D.O.O projektas Kroatijoje; 

• „Holiday Inn“ ir „Holiday Inn Express“, „Freedom AC“ projektas Jungtinėje Karalystėje; 

• 93 butų gyvenamojo būsto projektas „Masnou“, Ispanija, „Grupo Noria“.

Įmonė „Samsung Electronics“ buvo įkurta 1974 metais. Bendrovė aktyviai prisideda prie kovos su klimato kaita ir jos padariniais. Kompanija dirba daugiau nei trisdešimtyje Europos šalių, o pagrindinė būstinė Europoje yra įsikūrusi Amsterdame, Olandijoje.

„Samsung“ – rinkos lyderė, užsitarnavusi puikią reputaciją dėl siūlomos kokybės ir pažangiausių naujovių, įskaitant skaitmeninio ryšio sprendimus. Įmonė ne tik siūlo „išmaniuosius“ statybos sprendimus, tačiau ir techninę pagalbą savo partneriams, mokymus.

Asociatyvi nuotr.   

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/08/fete-piramide.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!