6 namų renovacijos idėjos, kurias galima įgyvendinti jau dabar

2021 m. birželio 9 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Namų renovacija – nebūtinai ilgas ir sudėtingas procesas. Kai kuriuos atnaujinimo darbus galima įgyvendinti jau dabar ir tai kai kuriais atvejais nereikalauja daug investicijų.

Amazingarchitecture.com pateikia kelias idėjas, kaip galima atnaujinti ir įkvėpti daugiau gyvybės savo namams.

1. Atnaujinkite namų duris

Atlikdami namų renovaciją, gyventojai dažnai neteikia daug dėmesio paradinėms namų durims. Tačiau tai – pirmoji vieta, kurią pamatote prieš patekdami į namus, todėl ją atnaujinti verta. Duris galima pakeisti naujomis arba tiesiog perdažyti kita spalva, ją pritaikant prie namų interjero. Taip pat duris iš išorės galima dekoruoti namo numeriu, gėlėmis iš durų šonų, įdiegti durų apšvietimą.

2. Naujas žvilgsnis į vonios kambarį

Tai gali reikalauti nemažai kaštų, tačiau vonios kambario atnaujinimas yra viena geriausių investicijų atliekant namo renovaciją. Yra ne vienas būdas paversti jūsų vonios kambarį prabangia vieta. Jeigu šis kambarys nėra didelis, naudokite kuo daugiau apšvietimo ir didelius veidrodžius, kurie sukurtų didesnės erdvės iliuziją. Pastaruoju metu populiaru į vonios kambarį integruoti ne tik kompaktišką tualetą, bet ir bidė. Tiems, kurie neturi galimybių investuoti į vonios atnaujinimą, galima perdažyti kambarį ir atnaujinti kilimėlius ar vonios užuolaidas.

3. Spalvų įvairovė

Renovuojant namus nereikėtų rinktis vos vienos ar dviejų spalvų visam pastatui. Puiki idėja – kiekvienai erdvei išrinkti po atskirą spalvą. Tai gali įkvėpti daugiau gyvybės jūsų namams. 2021-aisiais ypač populiarios šviesios Metallic spalvos. Jos itin dažnai naudojamos virtuvėje. Įvairovė gali būti ne tik renkantis spalvas, bet ir medžiagas: pvz. žalvaris ir plienas gali būti derinamas su marmuru ir tamsia mediena.

4. Pakeiskite rūsį

Jeigu namuose turite rūsį, jį galite panaudoti ne tik nereikalingų daiktų kaupimui, o paversti nauja erdve. Rūsys gali virsti papildomu kambariu, taip pat darbo, žaidimų kambariu, treniruoklių sale ar privačiu kino teatru.

5. Įsirenkite erdvę lauke

Atnaujinant namus galima „įdarbinti“ ne tik erdves namo viduje, bet ir lauke. Jeigu turite nepanaudotos erdvės lauke, ją galite išnaudoti poilsio zonai: tam gali užtekti kelių lauko baldų su minkštomis pagalvėmis ir nedidelio staliuko užkandžiams bei gėrimams.

6. Pasidarykite maisto sandėliuką

Virtuvėje dažnai laikome įvairius greitai negendančius produktus, kuriuos planuojame panaudoti ateityje. Tačiau juos galima laikyti nebūtinai virtuvėje. Jeigu turite vietos, šalia namo galite įsirengti nedidelį sandėliuką, kuriame galėsite laikyti šiuos produktus ar ne kasdien naudojamus daiktus. Taip sukurtumėte daugiau erdvės virtuvėje: mažiau spintelių, daugiau vietos maisto gaminimui ir valgymo zonai.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/05/Soninis-05-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!