Akių apgaulė: mini baseinus primenantys stalai ir kėdės

2020 m. rugsėjo 14 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Brazilijos dizaino studija „Alva“ pristatė akiai neįprastus stalus su išpjovomis, kurios padengtos perdirbtomis mėlynomis plytelėmis ir primena baseino dugną. Kolekcija pavadinta „Piscinas“ apima penkis skirtingus kėdžių ir stalų dizainus.

Kiekvienas baldas iš dalies arba pilnai yra padengtas naudotomis plytelėmis, kurios buvo rastos taip vadinamose „plytelių kapinėse“. Skirtingo dizaino stalai – „Fundo Azul“, „Piscina Azul“, „Rampa Cinza“, „Raso Rosa“ ir „Quadrado Amarelo“ – gali patenkinti kiekvieno skonį ir lūkestį. Pavyzdžiui, stalai „Fundo Azul“ ir „Piscina Azul“ turi stačiakampio formos išpjovas, primenančias baseinus. Tačiau vieno jų išpjova yra laiptuota. O stalas „Fundo Azul“ iš kitų išsiskiria tuo, kad jo paviršius padengtas ne tik plytelėmis, bet ir natūraliu medžiu.

Kiti stalai yra Z formos ir stovi ant skirtingo ilgio metalinių kojų. „Rampa Cinza“ yra ilgesnis ir padengtas mėlynomis plytelėmis, o „Rasa Rosa” – baltomis. Savo spalviškumu išskiria „Quadrado Amarelo” stalas, kuris padengtas geltonomis plytėlėmis.

Visi stalai, išskyrus „Fundo Azul“, gali stovėti tiek lauke, tiek viduje.

Dizaino studija „Alva“, norėdama atskleisti žaismingą baldų dizainą, sukūrė trumpą vaizdo įrašą su stalo teniso kamuoliukais, šokinėjančiais per stalus ir jų nelygumus. Įrašo fone galima išgirsti tekančio ir besitaškančio vandens garsus.

Studio Tertúlia nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/06/17.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!