Ar norėtumėte mėgautis grynu oru pavėsinėje ir šaltuoju sezonu?

2020 m. spalio 22 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Kas nenorėtų lauke gyventi ištisus metus? Šiuo atveju gali pagelbėti „Renson“ pavėsinių stogai, kuriuos yra lengva įrengti, o su jais lauko erdvė šalia jūsų namų atrodys prabangiai. Nesvarbu, ar savo sodu norite pasimėgauti karštą vasaros ar pilką rudens dieną.

Pavėsinė su stumdomu stogu, sudarytu iš aliuminio lamelių „Renson Aero Skye“, suteiks visus namuose reikalingus patogumus. Šis unikalus stogas gali būti integruotas ir į turimas konstrukcijas. Net ir tada jis gali tapti jūsų namų dalimi.

Gyvenimas lauke su „Renson Aero Skye“

Jeigu turite „Renson Aero Skye“, nesvarbu, nei koks lauke oras ar sezonas, jūs galite išeiti į lauką pakvėpuoti grynu oru. Pavėsinė su stogu apsaugos jus ir nuo saulės, ir nuo lietaus, ir nuo sniego.

Pavėsinės stogo lamelės galima judinti, todėl jūs galėsite nuspręsti, kiek šviesos norite įsileisti. Be to, stogą galima visiškai atidaryti, jeigu norėsite visą dieną mėgautis saule savo kieme. Jeigu lauke pradės dulkti ar lyti, tuomet galėsite stogą užsidaryti.

Jeigu temperatūra pradės kristi arba vėjas taps atšiauresnis, šildytuvas užtikrins, kad nesušaltumėte. Jeigu savo kieme norite pasėdėti lapkričio viduryje, ir apsimesti, kad dar yra gegužės mėnuo? Tai užtikrintai galėsite padaryti prisėdę po pavėsinės stogeliu.

Tai dar ne visi „Renson Aero Skye“ privalumai. Jis gali būti valdomas per išmanųjį telefoną. Įsidiekite „Renson“ programėlę ir valdykite virš galvos esantį mechanizmą.

Sodas – papildoma gyvenamoji vieta

Integruotą stogą su lamelėmis turinčios pavėsinės gali tapti svarbiu jūsų namų privalumu. Nepamirškite, kad galite susikurti sodo kambarį, kuris galėtų tapti papildoma gyvenamąja erdve. Tokio komforto jums nesuteiks įprastos, ant keturių kojų stovinčios pavėsinės.

„Renson Aero Skye“ galima puikiai integruoti. Tai reiškia, kad visiškai atidarius pavėsinės stogą, jo nesimatys.

Iš tiesų tie, kurie išbandė „Renson Aero Skye“, yra labai patenkinti ir rekomenduoja šį produktą kitiems. Ypač tiems, kurie savo gyvenimo neįsivaizduoja be buvimo gryname ore ištisus metus. Pagalvokite, ar tikrai nenorėtumėte vasarą pusryčiauti po mėlynu dangumi, šildydamiesi ryto saulės spinduliuose, o jūsų komfortą saugotų „Renson Aero Skye“?

Atraskite savo sodą iš naujo

Ar manote, kad savo sodo ir pavėsinės neišnaudojate tinkamai? Pasidomėkite „Renson Aero Skye“ ir kitokiais aliuminiais pavėsinių stogais. „Renson“ turi tinkamą sprendimą kiekvieno namams. Tik „Renson“ pavėsinių stogai leis išnaudoti visas jūsų sodo galimybes.

Daugiau informacijos: Pardavimų vadovas Baltijos šalims Marius Kubilius, el. paštas: marius.kubilius@renson.net, mob. +37 060 297 297.

Bendrovės „Renson“ nuotr.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/12/Juno-banner.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!