Architektai projektuoja išmanųjį miestą Maskvos priemiesčiams

2018 m. lapkričio 13 d.

Agnė.

Maskvos gyventojų skaičius šiuo metu yra 12,4 mln. ir tai yra beveik 30 proc. daugiau nei prieš du dešimtmečius. Tikimasi, kad kuriamas išmanusis Rusijos sostinės priemiestis padės suvaldyti probleminę miesto plėtrą.

Maskvos rytuose, 460 hektarų plote, bus įkurdinti daugiabučiai, klubai, verslo centrai, parodų rūmai. Taip pat  numatyta 800 000 kvadratinių metrų biurų Maskvos augančioms finansinėms konsultacijoms, teisės ir audito sektoriams.

Jau dabar numatyta, kad 2020 metais priemiestyje bus nutiesta metro linija.

Daugelis miestų supranta, kad miestų aplinkos kūrimas tai kelionė į ateitį. Amerikoje kriptografinės valiutos milijonieriai paskelbė apie planus Nevados dykumoje statyti išmanųjį miestą, naudojantį „Blockchain“ technologijas. Saudo Arabijos vyriausybė investuoja 382 milijardus svarų (tai yra daugiau nei 339 milijardo eurų) į visišką miesto automatizavimą, kuriame daugelį funkcijų įgyvendintų robotai.  

Maskvos priemiestyje kylančio giganto „Zaha Hadid“  architektai primena, kad tai ambicingiausias projektas Rusijoje – „Rublyovo –Arkhangelske“ rajone galės gyventi 66 500 gyventojų.

Daugiau informacijos bus pateikta artimiausiu metu. 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!