Architektai vizualizavo garsių prekės ženklų formos namus

2019 m. gruodžio 30 d.

Karina Wiciak iš architektų studijos „Wamhouse“ studijos sukūrė namų vizualizacijų seriją, įkvėptą žinomų prekės ženklų. Projekte, kurį sudaro triaukštis, rombų namas ir piramidė, architektė 2D formas pavertė 3D tūriais, pagamintais iš betono ir stiklo. Ar įminsite kokios įmonės logotipą vaizduoja projektas?

Pirmasis „wiciak“ suprojektuotas namas yra vadinamas triaukščiu ir yra sudarytas iš trijų betoninių juostų, atskirtų didelėmis įstiklinimo plokštėmis, kurios kartu sudaro trikampio formas. Su šiais stiklo elementais, einančiais per visą namo plotą, kuriama atvira atmosfera ir įnešama natūrali šviesa į tūrio gylį. Viduje, tarp langų, taip pat yra stiklinės sienos, padalijančios erdvę į kambarius. Tačiau jas galima vizualiai atskirti ir su žaliuzėmis ar užuolaidomis.

Viso triaukščio namo plotas yra apie 6028 pėdų (560 m2) ir yra padalintas per keturis aukštus. Pirmąjį aukštą sudaro didelė atvira erdvė, jungianti salę, virtuvę, svetainę, valgomąjį ir poilsio kambarį, taip pat nedidelis sandėliukas ir tualetas. Antrame aukšte yra biblioteka, studijų kambarys, poilsio kambarys ir tualetas, o dviejuose viršutiniuose lygiuose yra numatyta daugiau privačių miegamųjų vietų. Trečiojo aukšto plane yra du miegamieji ir du vonios kambariai. Ketvirtame aukšte – didelis pagrindinis miegamasis su atviru vonios kambariu ir milžiniška drabužių spinta.

Dar vienas architektės sukurtas namo projektas vadinamas kryžiaus namu. Pastato pagrindinis fasadas yra visiškai sujungtas stiklu, iš kurio atsiveria puikus kraštovaizdis. Viso namo plotas apima maždaug 2637 ft2 (245 m2). Pastato planas yra padalintas per du aukštus. Labiau socialines zonas galima rasti įstiklinto aukščio pusėje, tokioje didelėje virtuvėje, valgomajame, gyvenamajame kambaryje ir bibliotekoje su studijomis. Namo gale yra tylesnės, privačios erdvės, kuriose yra miegamieji ir vonios kambariai.

Rombo namas žymi trečiąjį K. Wiciak serijos dizainą. Dėl savo formos šis namas vadinamas Rombu. Jame taip pat apimami dideli stiklo elementai, prasiskverbiantys per pastato gylį. Bendras plotas yra 2906 pėdų (270 m2), pirmame aukšte yra virtuvė, svetainė su valgomuoju, biblioteka ir tualetas. Pagrindinis miegamasis yra kitame lygyje, kuriame yra vonios kambarys ir drabužių spinta, o trečiame aukšte galima rasti kabinetą su miegamuoju ir vonios kambariu.

Dar vienas serijos namas primena piramidę. Šio namo plotas – 320 m2. Pirmame aukšte grindys betonuotos. Šiame aukšte suprojektuota didelė erdvė su svetaine, valgomuoju, virtuve ir biblioteka. Aukščiau – poilsio zona. Betoniniai laiptai veda į antrąjį namo aukštą. Šioje dalyje yra tik nedidelis koridorius ir sandėliukai. Kitame aukšte (viršutinėje trikampio dalyje) yra kabinetas su vonios kambariu, o pačiame aukščiausiame piramidės taške – pagrindinis miegamasis, taip pat vonios kambarys.

K. Wiciak vizualizacijos

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/04/PAROC_ULTRA_2020_Structum_340x430.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!