„House O“ – prabangos ir minimalizmo sintezė

2019 m. liepos 31 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

VIETA: Indonezija, Ubudas

PLOTAS: 370 m2

Architektas: Alexis Dornier

Gamta ir menas, įsupti į prabangios, minimalizmo užuomazgas puoselėjančios elegancijos žaismą Indonezijos mieste Ubude stūkso it didingas monumentas. Architekto Alexis Dornier kūrinys – gyvenamasis namas – užburia natūralumo, aukštos kokybės ir jaukumo vientisumu, suteikiančiu objektui nepaprastą įspūdį.

Garso banga, virtusi architektūriniu gestu

Šis trijų miegamųjų namas suprojektuotas žmogui, kuris yra muzikantas ir kompozitorius. Išskirtinis objekto dizainas gimė iš noro įsivaizduojamą garso bangą paversti į konstrukciją, sukuriant įvairiapusį architektūrinį gestą, apibrėžiantį namo vidaus ir išorės erdvines savybes.

Erdvus objektas apima net 370 m2 plotą (vien palėpės erdvė sudaro 150 m2 plotą). Antrame namo aukšte atsiveria įspūdingas vaizdas į sodriomis spalvomis nuspalvintą aplinką – žaliuojantį sodą ir aukštus kokosų medžius. Pastato konstrukcija ir pats korpusas suformuotas remiantis minimalizmo principais, kad tikslingai integruotųsi į vietovę ir nekonkuruotų su gamta, o tik ją papildytų, sukurdamas idealią panoramą.

Išskirtinis interjeras

„House O“ namas išskirtinis ne tik unikaliomis kreivėmis, nuvingiuojančiomis stogu. Objektas stebina ir interjero sprendimais, o tiksliau – netikėta prabangos, minimalizmo ir gamtos žaismo sinteze, sukuriančią autentišką patirtį kiekvienam apsilankiusiajam.

Šiltieji namo akcentai – medžio raštai – objektui suteikia gylio ir charakterio, priartina prie paprasto, nuosaikaus natūralumo. Tačiau, pavyzdžiui, išskirtiniai laiptai, tampantys ne tik praktiškumo elementu, bet ir skulptūriniu aspektu, pastatui suteikia prabangaus šaltumo.

Pastate vyrauja ideali pusiausvyra tarp nuosaikumo ir prabangos, tobulai supinanti skirtingas vizijas į vientisą, originalų interjerą.

Architekto filosofija

Architekto Alexis Dornier architektūros filosofija – sujungti ir performuluoti kiekvieno architektūros projekto uždavinius. Anot kūrėjo, kiekviena architektūrinė užduotis yra unikali ir todėl ją sudaro anksčiau nematytas galimybių, problemų ir taisyklių rinkinys, turintis išskirtinę istoriją – dizaino koncepciją, vedančią į efektyvią kūrybą ir stabilią kuriamos aplinkos išraišką.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/10/Silumos-namai_baneris2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!