„ARki“ programa – naujos kartos architektas, kuriantis meta dimensijoje (VIDEO)

2021 m. lapkričio 25 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Neseniai „Apple“ pripažinta kaip viena geriausių papildytosios realybės (meta) programų, „Arki“ yra platforma, padedanti 3D dizaineriams vizualizuoti savo projektus realioje vietoje, pagerinti komunikaciją apie savo dizainą ir galiausiai parduoti savo pasiūlymus klientams.

Platforma buvo paleista 2019 m. ir pakeičia architektūrinių duomenų perdavimo būdą. „Arki“ padeda supaprastinti 3D duomenis tarp įvairių suinteresuotųjų šalių visuose architektūrinio projekto etapuose ir leidžia visiems projekte dalyvaujantiems asmenims lengviau suprasti 3D brėžinius.

Šią programą jau naudoja architektūros ir inžinerijos studijos visame pasaulyje, o neseniai ją užsakė „Network Rail“ pastatų ir architektūros skyrius, kad pristatytų visuomenei pėsčiųjų tiltų projektus.

Naujausiame „Arki“ programos atnaujinime pristatomas naujos kartos (angl. NextGen) geležinkelio pėsčiųjų tiltų katalogas.

Įtraukianti „Arki“ vizualizacija supaprastina projektavimo procesą ir leidžia komandoms bei visuomenei lengvai pasirinkti elementus realioms vietovės. Vizualizavimas konceptą realiuoju laiku 3D/AR formatu skatina glaudesnį bendradarbiavimą ir padeda kurti prasmingesnius, gražesnius pastatus.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/11/KS-Structum-web-F10-340x430.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!