„Aston Martin“ pradeda projektuoti namus, orientuotus į Jūsų automobilį

2019 m. rugpjūčio 22 d.

Prabangus automobilių gamintojas „Aston Martin“ pradėjo teikti projektavimo paslaugą, leidžiančią vairuotojams kurti garažus, namus, kuriose demonstruojami jų mėgstami automobiliai.

Bendrovės atstovai skelbia, kad iki šiol prabangių automobilių kolekcininkai ir jiems namus projektuodavę architektai susidurdavo su sunkumais, kurias spręsdavo standartiškai. Automobilių kolekcijas sukeldavo už garažo aklinų durų, o jos savininkas, norėdamas pasigrožėti savo kolekcija turėdavo leistis į rūsį. Pasak automobilių gamintojų, tai nedovanotina ir gėdinga situacija. Todėl nuo šiol „Aston Martin“ automobilių galerijos ir „Lairs“ serviso specialiai suprojektuos erdves, kuriose kliento varikliai bus parodyti geriausiai.

Siūlydama viską, pradedant nuo pritaikyto garažo ir baigiant atskiru priestatu, įmonė tikisi, kad paslauga praplės prabangaus automobilio įsigijimo patirtį. Tai leidžia klientams pritaikyti „Aston Martin“ modelius pagal savo asmeninius skonius.

„Automobilių entuziastui garažas yra toks pat svarbus kaip ir likusieji namai“, – paaiškino bendrovės vyriausiasis kūrybinis pareigūnas Marekas Reichmanas. Automobilių galerijų ir „Lairs“ tarnyba matys, kaip M. Reichmanas ir jo komanda bendradarbiauja su architektais iš viso pasaulio, kad įgyvendintų kiekvieną projektą. Austrijoje įsikūrusios studijos „Obermoser Arch-Omo“ vyriausiasis architektas Johann Obermoser jau įsivaizdavo, kaip gali atrodyti vienas pirmųjų projektų. Jis pasiūlė požeminį garažą pastatyti žolingos kalvos šlaite.  Viduje vienas didžiausių „Aston Martin“ modeliai „Valhalla“ pristatomi už didžiulio cilindrinio žuvų rezervuaro. Kiti „Aston Martin“ išleisti projektai, skirti akcentuoti paslaugos potencialą, rodo nuotaikingą garažo – vyno rūsio patalpą, iš kurio atsiveria tobuli vaizdai į kalnų viršūnes.

Dar viena spaudai paviešinta vizualizacija vaizduoja betoninį bunkerį, kuriame po stikliniu dangčiu yra „Aston Martin“. Automobilius galima matyti per apvalią angą lubose.

„Kompanija turi dešimtmečių patirtį kuriant automobilius, kuriuos visada buvo galima pristatyti kaip geriausius. Todėl bendrovė  supranta šių gyvų aparatų saugojimo ir priežiūros svarbą“, – pridūrė bendrovės partnerystės direktorius Sebastienas Delmaire’as.

„Šios erdvės suteikia žmonėms galimybę susikurti savo unikalų pasaulį, kuriame jie gali pasidalinti savo aistra automobiliams su savo svečiais. Galimybės yra begalinės“, – tęsė jis. Tai nėra pirmas kartas, kai „Aston Martin“ nutolo nuo automobilių dizaino. Praėjusiais metais bendrovė pristatė autonominio prabangaus orlaivio, kuris užtikrintų keliones be spūsčių miesto teritorijose, dizainą, o 2016 m. išleido elektrinę valtį.

2019 m. Pradžioje taip pat prasidėjo „Aston Martin Residences“ statybų darbai. Tai yra  aukštų gyvenamasis daugiabutis Majamyje, kuriame bus aukštos klasės apartamentai ir mansarda su vaizdu į miesto Biskajos įlanką.

Jeigu šis gamintojas jums atrodo šiek tiek pretenzingas, jūsų neturėtų nustebinti drąsūs „Aston Martin“ pareiškimai. Kompanijos vadovas Andy Palmeris prieš dvejus metus pristatė superautomobilį. Pasak jo, tai pats prabangiausias, tačiau tuo pat metu ir pats greičiausias bei dinamiškiausias automobilis pasaulyje. Kompanijos atstovai spaudai rašė, kad kiekvieno turtingo žmogaus gyvenime galiausiai ateina laikas, kai „Bugatti“ tampa nuobodus, o įvairiais „Ferrari“ ir „Lamborghini“ sausakimšai užpildytame garaže nepastatytum dar vieno automobilio.

„Būtent tokioms asmenybėms britų gamintojas „Aston Martin“ kartu su „Formulės-1“ čempionato „Red Bull“ komanda parengė lenktynių trasoms skirtą superautomobilį“, – rašė Andy Palmerio atstovas. Tuokart kritikai juokavo, kad jeigu superautomobilio koncepcija nepasiteisins, „Aston Martin“ sukurs jums naują garažą.

Dezeen.com informacija ir iliustracijos

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!