ATSINAUJINĘS „PARK INN BY RADISSON KAUNAS“: SKANDINAVIŠKA ATMOSFERA IR ŠIUOLAIKIŠKAS DIZAINAS

2021 m. kovo 29 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

PAVADINIMAS: „Park Inn by Radisson Kaunas“ (UAB „Hotel Neris“)
ADRESAS: K. Donelaičio g. 27, Kaunas
UŽSAKOVAS: „Linstow AS“
INTERJERO AUTORIAI: studija „Staņeviča & Bula“ (Barbara Bula)
PASKIRTIS: verslo viešbutis
AUKŠTAI: 8
ENERGINIO NAUDINGUMO KLASĖ: A+
PLOTAS: 13 087 kv. m
PRADĖTA: 2019 m. (renovacija, vykstanti etapais)
BAIGTA: 2021 m.
INVESTICIJOS: 2 mln. eurų

Kauno centre įsikūręs keturių žvaigždučių viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“ atsinaujinęs atveria duris į modernius kambarius bei puikų restoraną ir kviečia apsistoti erdvėje, kurioje apgaubia tobula harmonija ir skandinaviškas paprastumas. Nors viešbutis yra pačioje Kauno širdyje, tačiau skleidžia ramybę. Viešbutis turi 206 kambarius, aštuonias konferencijų sales, modernios virtuvės restoraną „Diverso“, barą „Ginger“, sporto salę, didžiausią SPA centrą mieste bei stovėjimo aikštelę, kurioje telpa daugiau nei 40 automobilių ir autobusų. Į viešbučio renovaciją investuota 2 mln. eurų.

Viešbučių grupė „Radisson Hotel Group“ valdo septynis prekių ženklus. „Park Inn by Radisson Kaunas“ po renovacijos taps „Radisson Kaunas“ – priklausys aukštesnės kategorijos viešbučių tinklui, tad naują interjerą lėmė būtent tinklo „Radisson“ keliami standartai. Mūsų svečias – inovatyvus ir nuolat keliaujantis, ieškantis patogios nakvynės, malonaus priėmimo bei geros kainos, todėl čia kuriama jauki, skandinaviška atmosfera, kurioje norėtųsi būti kuo ilgiau“, – sako viešbučio generalinė direktorė Jūratė Rudienė.

INTERJERE STANDARTAI SUSIPINA SU DRĄSIAIS AKCENTAIS

Projektuodama viešbučio erdvių interjerą, architektė Barbara Bula ne tik vadovavosi viešbučių tinklui „Radisson“ keliamais techniniais ir funkciniais reikalavimais, bet ir ieškojo išskirtinių interjero detalių, kurios suteiktų erdvėms savitumo. Griežtai laikantis aiškaus erdvių ir funkcijos išdėstymo, nustatytos šviesių ir pilkšvų atspalvių paletės. Viešbučio interjeru stengiamasi pasakoti autentišką žymaus prekių ženklo istoriją ir kartu, naudojantis tam tikromis detalėmis, atspindėti skandinavišką kultūrą ir filosofiją.

„Minimalistinis dizainas papildytas tam tikrais akcentais, kuriančiais malonius prisiminimus. Siekėme, kad bendrosios erdvės būtų jaukios ir raminančios: švarios linijos, minkštos tekstūros ir šiuolaikinės medžiagos“, – apie interjero sprendimus pasakoja B. Bula. Interjere vyrauja natūralios, organiškos medžiagos: natūralios medienos tekstūros, minkšti, tačiau patvarūs audiniai.

Nepamirštama ir to, kad viešbutis yra erdvė, kurioje suteikta galimybė pristatyti savo miestą, jo istoriją ir išskirtinumą. Apartamentų sienas puošia miesto svečių bei gyventojų pamėgti žymaus fotografo Andriaus Aleksandravičiaus užfiksuoti Kauno miesto fragmentai – meniškos fotografijos, kviečiančios pažinti miestą artimiau ir daugiau laisvo laiko skirti judėjimui.

SKANDINAVIŠKO STILIAUS DVASIĄ ATSPINDI SPALVŲ GAMA

Harmonija, natūralumas, estetika – tai esminiai elementai, kuriais remiantis buvo projektuojamas skandinavišką stilistiką atitinkantis viešbučio interjeras. Jo koncepcija atsiskleidžia ramiomis spalvomis, švelniomis tekstūromis, moderniomis formomis, patogumu ir funkcionalumu, taip pat svečių komfortu – tinkamai parinktu apšvietimu ir kitais svečių patogumui sukurti parinktais įsimintinais akcentais.

Kambariams buvo naudojami natūralūs, šviesių spalvų tonai bei natūralios, malonios liesti medžiagos, kurios ramintų ir kurtų gaivos, lengvumo bei harmonijos pojūtį. Vadovaujantis prekių ženklui „Radisson“ keliamais standartais, balta, juoda, švelniai kreminė, pilka naudojamos kaip foninės spalvos, o mėlyna, ruda, žalia tampa ryškiu akcentu, kuris deriniui suteikia gyvumo. Taip pat panaudotos šviesaus medžio detalės, sienoms – baltos ir pilkos spalvų deriniai.

Pilka ir mėlyna spalva, be abejo, yra harmoningas spalvų duetas, todėl greta pilkšvų tonų baldų atsiranda sodriai mėlyni foteliai. Šalia dominuojančios baltos spalvos sienų įdomiu sprendimu tampa mėlyna akcentinė siena. Interjere naudojama itin šiltų spalvų paletė, erdvės neperkraunamos daiktais, baldai neaukšti bei funkcionalūs – visa tai sukuria patogumo bei jaukumo pojūtį ir kartu išlaiko minimalias rafinuotumo užuominas.

AUKŠČIAUSIUS REIKALAVIMUS ATITINKANTI SIENŲ IR LUBŲ APDAILA

Neatsiejamas viešbučio bruožas – tvarumas ir atsakingumas, renkantis kuo labiau ekologinius kriterijus atitinkančius sprendimus, vadovaujantis ilgamete atsakingo verslo programa. Tad kambarių ir bendrųjų erdvių kūrimas buvo apgalvotas iki mažiausių detalių. Sienų ir lubų apdailai taip pat kelti konkretūs reikalavimai, todėl pasirinkti ilgametę patirtį ir nepriekaištingą reputaciją turinčios įmonės „Tikkurila“ siūlomi dažai.

Kuriant harmoningos, natūralios ir estetiškai gaivios aplinkos pojūtį, viešbučio sienų apdailai panaudoti specialios paskirties akriliniai vidaus dažai „Tikkurila Luja 7“, kurie išsiskiria ilgalaikiškumu, yra atsparūs dilimui, drėgmei, mechaniniam poveikiui bei plovimui stipriais plovikliais. Šios savybės itin svarbios tokioms visuomeninės paskirties patalpoms kaip viešbučiai.

Lubos – ne mažiau svarbus interjero akcentas, todėl joms kruopščiai atrinkti šviesos neatspindintys, visiškai matiniai lubų dažai „Tikkurila Siro Himmea“, su kuriais malonu dirbti ir labai lengva dengti paviršius. Dažai maskuoja nedidelius paviršiaus nelygumus ir sudaro tobulai baltą dangą.

Viešbučio „Park Inn by Radisson Kaunas“ interjero erdvių apdailai naudoti suomiški dažai: Šiaurės šalių ekologinį ženklą „Gulbė“ turintys bei aplinką tausojantys „Siro Himmea“ ir statybinių medžiagų mažos emisijos klasę M1 atitinkantys „Luja 7“.

NOVATORIŠKOS DETALĖS YPATINGAI ATMOSFERAI SUKURTI

Viešbučio „Park Inn by Radisson Kaunas“ interjerą kūrusi dizainerė ypatingą dėmesį skyrė net ir menkiausioms detalėms. Interjerui pasirinkti neblėstančio populiarumo vokiečių gamintojo JUNG gaminiai: baltos spalvos klasikinė dizaino serija LS 990, savo elegancija žavinti jau 50 metų. Griežtų linijų kvadratinė forma su siauru rėmeliu ir aukštos kokybės medžiagos harmoningai dera prie aplinkos. Aiškios konstrukcijos, paprastos formos estetika yra nepavaldi laikui ir nepraranda aktualumo.

Šios serijos jungikliai, gaminami iš duroplasto arba kelių rūšių metalų, išsiskiria kuklia elegancija. Platus jų funkcijų spektras leidžia įgyvendinti sudėtingas architektūrines ir technines idėjas. Gaminamus daugiaviečius rėmelius (iki penkių vietų) ant sienos galima montuoti ir vertikaliai, ir horizontaliai.

Verslo klasės viešbučiuose, tokiuose kaip šis, svečiams svarbu ne tik patogi ir jauki aplinka poilsiui, bet ir harmoninga aplinka darbui. Dėl šios priežasties į kištukinius lizdus nuspręsta integruoti ir USB jungtis, kad būtų patogu įkrauti prietaisus neužimant kištukinio lizdo. „Tai ypač populiarėjantis sprendimas šiuolaikiniuose viešbučiuose, kuris suteikia patogumo svečiams, įprastai su savimi turintiems bent kelis elektroninius prietaisus“, – pabrėžia Raimundas Skurdenis, jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centro „JUNG Vilnius“ vadovas.

Šio modelio JUNG jungikliai yra užkariavę rinką dėl savo klasikinių formų, patvarumo ir vokiškos kokybės. Itin tvirtas kompozitinis plastikas, iš kurio pagaminti jungikliai, yra nedužus ir praktiškai nesibraižantis. Tad įrenginiai gali atlaikyti intensyvų naudojimą ir yra pritaikyti viešbučio koncepcijai. Svarbu, kad visa JUNG produkcija turi aukštą kokybę bei kilmę įrodantį „Made in Germany“ sertifikatą.

„Estetika, patogus, natūralus dizainas ir subalansuota aplinka – štai ką norime, kad pajustų mūsų svečiai“, – pabrėžia viešbučio generalinė direktorė Jūratė Rudienė.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/11/KS-Structum-web-F10-340x430.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!