Aukščiausias daugiabutis pasaulyje iškils Niujorke

2018 m. spalio 22 d.

Agnė.

Panašu, kad aukščiausių planetos daugiabučių lenktynes neabejotinai laimės Niujorkas. Prėjusią savaitę Niujorke buvo pristatytas 1 550 pėdų (472 metrų) gyvenamasis namas ir iškart tapo ne tik centrinio parko puošmena, bet ir aukščiausiojo daugiabučio pasaulyje titulo pretendentu.

Aukščiausias dangoraižis pasaulyje yra 156 aukštų ir kilometro aukščio „Kingdom Tower“, Džidos mieste, Saudo Arabijoje. Pastate numatyta įrengti viešbučio, gyvenamąsias ir biurų patalpas. Antras objektas aukščiausiųjų sąraše yra 508 metrų Taivano sostinės Taipėjaus dangoraižis. Jame taip pat numatyti nemaži plotai biurams, viešbučiams ir restoranams.

Architektų studija „Adrian Smitho“ ir „Gordon Gill“ dangoraižį projektavo, kaip stiprybės simbolį. Pastatas iškils 57-osioje gatvėje, Manhetene, milijardierių kalve, pramintoje miesto dalyje.

Projekte numatyti prabangūs apartamentai, dinamiškos erdvės ir 285 000 kv. pėdų (26 477,37 kv. metrų) universalinės parduotuvės. 7 pastato aukšte planuojama pritvirtinti glazūruotą fasadą, kuris praleidžia natūralią šviesą, švelniai apgobiant interjerą. 

Viršutiniame aukšte, stiklinės sienos leis grožėtis centrinio parko vaizdu. Šimtojo aukšto gyventojai galės naudotis 15 000 kv pėdų (1 393,55 kv. metrų) terasa, lauko baseinu, žaidimų aikštele, treniruoklių centru.

Numatoma, kad šis gražuolis bus baigtas 2020 metais.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!