Aukščiausios kokybės sprendimai – unikaliam interjero dizainui

2021 m. lapkričio 10 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Namai, tai vieta, kurioje malonu praleisti kiekvieną akimirką – mėgautis poilsiu su šeima, užsiimti kasdienėmis veiklomis ar dirbti. Tam, kad juose praleistas laikas būtų geras ir kokybiškas, verta investuoti į savo namų interjero dizainą.

Norintys pagyvinti savo namų erdves, suteikti joms išskirtinumo ir subtilios prabangos, klientai vis dažniau renkasi įvairius akmens sprendimus. Lietuvos ir užsienio rinkoje dirbanti akmens apdirbimo įmonė „Marmo Arc“ įgyvendino ne vieną namų interjero projektą bei gali pasiūlyti vis platesnį asortimentą savo klientams iš dirbtinio ir natūralaus akmens – granito, marmuro, kvarcito bei onikso.

Įmonės komercijos direktorius Gediminas Bieliauskas pasakoja, kad tiek dirbtinį, tiek natūralų akmenį galima panaudoti įvairioms interjero detalėms: nuo virtuvės ar vonios kambarių įvairaus formato stalviršių ir sieninių skydų, iki iš akmens pagamintų plautuvių, salos sprendimų, židinio apdailų, detalių atviroms lentynoms, bei įvairių dekoro pasirinkimų, tokių kaip kavos staliukai, serviravimo lentelės ir kt.

Įvairius namų interjerui skirtus sprendimus galima rasti ir naujoje „Marmo Arc“ internetinėje parduotuvėje.

Akmens pasirinkimas interjerui – labai platus. Bene labiausiai vertinama visame pasaulyje žinoma „Cambria“ produkcija, kurią vieninteliai „Marmo Arc“ atstovauja Baltijos šalyse.

 „Tai neabejotinai mūsų populiariausias natūralaus kvarco akmuo. Tarp daugelio akmens apdirbimo įmonių šis ženklas yra gerai žinomas bei išsiskiria savo unikaliu dizainu, funkcionalumu ir ilgaamžiškumu“, – sako G. Bieliauskas.

Iš aukščiausios kokybės kvarco pagamintas „Cambria“ akmuo yra 100 proc. neporėtas, neįgeria tokių skysčių, kaip raudonas vynas, aliejus ar citrina ir yra sertifikuotas sąlyčiui su maistu. Jo paviršiai yra atsparūs įbrėžimams ir dėmėms, todėl jų visiškai nereikia prižiūrėti, impregnuoti, sandarinti, šlifuoti ar atnaujinti.

„Cambria“ siūlo naujausias mados tendencijas atitinkančią produkcijos paletę, įmantraus dizaino ir spalvų gaminius, kurių stilius svyruoja nuo tradicinio iki šiuolaikiško, nuo drąsaus iki eklektiško. Šio akmens gaminiuose atsiskleidžia gamtos įkvėptas amžinas grožis ir realiam gyvenimui skirtos inovacijos.

„Marmo Arc“ taip pat siūlo platų kitų akmens gamintojų pasirinkimą. Tarp jų – „Technistone®“, kurio gaminį sudaro unikaliai suderintas aukštos kokybės natūralaus kvarco ir granito junginys. Jis didelio suslėgimo jėga yra sujungtas su „surišamosiomis“ medžiagomis, o tai šiam gaminiui suteikia atsparumą aplinkos veiksniams bei užtikrina nesudėtingą priežiūrą.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į „Cosentino“ grupės sprendimus. Štai keli iš jų:

„Silestone“ – tai aukštos kokybės dirbtinis kvarco akmuo, sudarytas iš kvarco ir mineralų junginio naudojant išskirtinę „HybriQ®“ technologiją, kurios dėka yra užtikrinta minimali paviršiaus priežiūra, tvirtumas bei atsparumas dėmėms ir įbrėžimams.

„Dekton“ –  tai dirbtinis akmuo, kuris pagal patentuotą technologiją yra gaminamas iš natūralių medžiagų, tokių kaip stiklas, porcelianas ir kvarcas. Dėka pažangios technologijos, šis akmuo yra praktiškai neporėtas ir atsparus įbrėžimams, dėmėms, terminiams smūgiams ir ultravioletiniams spinduliams. Dėl šių savybių „Dekton“ vis dažniau tampa populiariu pasirinkimu tiek interjere, tiek eksterjere.

„Sensa“ – natūralus akmuo, kruopščiai atrinktas Indijoje ir Brazilijoje, kuris yra padengtas specialia medžiaga, apsaugančia paviršių nuo dėmių įgeriamumo bei tinkama sąlyčiui su maistu. Šis natūralus akmuo unikalus tuo, kad net ir vienodo dizaino plokštės nėra identiškos.

Namų jaukumui bei unikaliam interjero dizainui užtikrinti gali padėti ir kitų gamintojų siūlomi sprendimai. Štai keli pavyzdžiai:

„Caesarstone“ – tai izraelietiškas dirbtinis akmuo, pagamintas iš kvarco mineralų. Jis pasižymi tvirtumu, nesudėtinga kasdiene priežiūra bei įvairiais paviršių apdirbimo sprendimais, kurie atvers dar daugiau išskirtinių galimybių Jūsų namų interjerui.

„Neolith“ – inovatyvus sintetinis akmuo, sudarytas iš granito ir stiklo mineralų bei natūralių oksidų. Dėka pažangios technologijos, naudojamos gamybos procese, iš šio akmens pagaminti paviršiai išsiskiria savo atsparumu subraižymams, todėl yra puikus sprendimas virtuvės stalviršiams.

„Lumina“ – inžinerinis akmuo, kurio sudėtyje yra net 93 proc. kvarco. Jis pasižymi savo atsparumu įbrėžimams, smūgiams ir dėmėms. „Lumina“ gali pasiūlyti keturias skirtingas dizainų kolekcijas bei 3 paviršių apdirbimo būdus.

Šie sprendimai padės sukurti ne tik jaukią ir unikalią, bet ir aukščiausios kokybės būsto erdvę, kurioje bus malonu leisti laiką. Siekiant geriausio rezultato verta konsultuotis su specialistais, o „MarmoArc“ ekspertai yra sukaupę ilgametę patirtį.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/01/soninis-baneris-IM8.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!