„Baltic Fire Forum 2020“ – didžiausias gaisrinės saugos specialistų renginys Baltijos šalyse

2020 m. rugsėjo 30 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Spalio 1–2 dienomis vyks gaisrinės saugos technologijų forumas „Baltic Fire Forum 2020“, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinė gaisrinės saugos asociacija – NGSA. Forumo tikslas suburti gaisrinės saugos specialistų bendruomenę į didžiausią Baltijos šalyse šiai sričiai skirtą renginį. Šiais metais tai vienintelis Europoje tokio pobūdžio renginys.

Pirmą kartą gaisrinės saugos technologijų forumas vyko 2018 metais. Šis renginys išsiskiria tuo, kad vienu metu vyksta du atskiri seminarai. Vienas skirtas gaisrinės saugos projektuotojams, o kitas – ugniagesiams gelbėtojams.

Antrą kartą po dviejų metų pertraukos organizuojamas gaisrinės saugos technologijų forumas išlaikys tą patį formatą, tačiau šiais metais dėl koronaviruso grėsmės vyks nuotoliniu būdu. Gera žinia ta, kad jis vyks nemokamai.

Pirmajame seminare bus pristatytos gaisrinės saugos prevencijos užtikrinimo priemonės, gaisrų plitimo ribojimo, dūmų šalinimo ir gesinimo sistemų naujovės. Taip pat bus diskutuojama apie technologines inovacijas, gerąją praktiką projektuojant, eksploatuojant, bandant ir prižiūrint apsaugines sistemas.

Antrajame seminare bus kalbama apie ugniagesių vykdomų gelbėjimo ir gesinimo darbų efektyvumą, naujas taktikas, vienas kito gelbėjimą iš kritinių situacijų, vėžio prevenciją ir naujas technologijas.

„Toks renginio formatas, kai vienu metu vyksta du atskiri seminarai, yra unikalus netgi Europoje. Dažniausiai organizatoriai rengia atskiras konferencijas. Mes siekiame, kad forumas būtų universalus ir būtų skirtas visam Baltijos šalių regionui“, – sakė forumo organizatorius Martynas Matulevičius.

Forume pranešimus skaitys specialistai iš pačių žymiausių gaisrinės saugos institutų.

Spalio 1–2 dienomis forumą „Baltic Fire Forum 2020“ nemokamai galite stebėti čia:

Aplankykite interneto puslapį www.balticfireforum.eu
Spauskite <Registruotis>
Būsite automatiškai perkelti į elektroninių konferencijų portalą
Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir gaukite patvirtinimą
Patekę į elektroninę „Baltic Fire Forum“ erdvę pasirinkite, ar norite klausytis apie gaisrinės saugos projektavimą, ar apie ugniagesių darbo subtilybes
Pasirinkite kalbą: Anglų arba Rusų

https://structum.lt/wp-content/uploads/2020/10/ismanusis7.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!