„Betono mozaika“ – moderniausiame Lietuvos muziejuje

2018 m. spalio 26 d.

Admin.

Graži ir darni aplinka, kuriant Modernaus meno muziejų (MO), taip pat buvo prioritetas. Tam suburta stiprių specialistų komanda, į kurią įėjo ir UAB „Betono mozaika“. Tai įmonė, pasiryžusi užtikrinti tobulą MO aplinką, praktiškai taikanti inovatyvius sprendimus ir gaminanti betoninių trinkelių, grindinio bei mažosios architektūros elementus. Prie MO muziejaus prisidėjusi bendrovė siekė, kad jos pasiūlytos medžiagos ne tik sukurtų puikų estetinį vaizdą, bet ir būtų kokybiškos, patvarios, atitiktų visus aukščiausius Europos Sąjungos keliamus standartus. Specialistai produkciją atrinko bendradarbiaudami su projekto kūrėjais, siekdami formuoti vientisą ir darnų komplekso vaizdą. Realizuojant MO projektą, buvo atrinktos tinkamiausios medžiagos – visi įmonės siūlomi gaminiai leidžia lengvai prisitaikyti prie kliento poreikių.

Betono trinkelės – itin praktiški ir prie bet kokio eksterjero pritaikomi gaminiai. Didelis gaminių faktūrų, spalvų paletės pasirinkimas garantuoja, kad betono trinkelės idealiai derės tiek prie minimalistinės architektūros, tiek prie spalvotų fasadų. Betono trinkelės parenkamos kruopščiai įvertinus galimą dangos apkrovą, tad gaminių aukštis varijuoja nuo aukščiausių – intensyvaus transporto judėjimo vietose, iki pačių žemiausių – pėsčiųjų takuose. Vieninteliai Lietuvoje gaminame itin populiarius natūralaus akmens paviršiaus, daugiaspalvius, savo faktūra artimus natūraliam akmeniui bei sendintus retro stiliaus gaminius. Visas gaminių asortimentas formuojamas atsižvelgiant į skirtingų gaminių darną, siekiant klientui suteikti maksimalias varijavimo galimybes“, – sako „Betono mozaikos“ generalinis direktorius Romas Venckus.

MO muziejaus kūrėjai ieškojo praktiškų sprendimų, todėl betono trinkelės – populiarus, ilgalaikis, atsparus temperatūrų ir oro sąlygų pokyčiams, praktiškas gaminys, kuriam nereikia ypatingos priežiūros – puikiai tiko. Kuriant modernaus meno muziejų, „Betono mozaika“ pateikė apie 2000 m2 trinkelių produkcijos, įskaitant ir specialiuosius gaminius – trinkeles akliesiems ir silpnaregiams, daugiau nei 870 bordiūrų ir latakų elementų.

Šiam projektui buvo atsirinktos itin paklausios trinkelės be nuožulų bei natūralaus akmens faktūros trinkelės. Trinkelės be nuožulų yra nepamainomas viešųjų erdvių produktas, garantuojantis, kad danga bus lygi ir ja bus patogu važiuoti. Gaminiai nesudaro papildomų kliūčių, nesukuria pašalinio garso tiek stumiant vaikišką vežimėlį, tiek važiuojant paspirtuku, riedučiais ar dviračiu.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!