„EcoStruxure™ Building“

2018 m. balandžio 23 d.

Admin.

„EcoStruxure ™ Building“ – atvira IoT platforma, skirta išmaniesiems pastatams ir sukurianti pridėtinę vertę visai pastato ekosistemai. Naudojantis naujausiomis skaitmeninėmis technologijomis ir sprendimais, „EcoStruxure Building“ yra specialiai suprojektuotas taip, kad atitiktų pastatų savininkų, nekilnojamojo turto vystytojų, sistemų integratorių, padalinių vadovų ir pastatų gyventojų poreikius.

Naujoviškas, mobilus sprendimas sujungia patikrintą pastato valdymo sistemą (BMS) su technine įranga ir leidžia vartotojams gauti vertingų įžvalgų apie išsamius pastato duomenis ir tai, kaip padaryti pastatą bei jo aplinką protingesnius, saugesnius, patogesnius ir net iki 30 % efektyvesnius. Sujungdamas viską – nuo jutiklių iki paslaugų, šis visapusiškas sprendimas integruoja pagrindines pastatų sistemas: energijos, ŠVOK, apšvietimo, priešgaisrinės saugos, saugumo ir darbo vietų valdymo, kad būtų galima kuo geriau pasinaudoti naujomis IoT teikiamomis galimybėmis.

„EcoStruxure Building“ sukurtas siekiant patenkinti unikalius šiuolaikinio verslo poreikius su galimybėmis panaudoti debesį ir (arba) pagal norus bei gebėjimą lengvai išsiplėsti nuo vidutinių pastatų iki didelių pastatų kompleksų. Be to, „EcoStruxure Building“ apsaugotas pažangiomis kibernetinėmis saugumo priemonėmis, palaiko pramonės standartus ir IP pagrįstus atviruosius protokolus, palengvina „Schneider Electric“ bei trečiųjų šalių tiekėjų saugų apsikeitimą duomenimis ir kritinių pastatų sistemų analize.

„EcoStruxure Building Operation“: pastato valdymo sistema, jungianti sistemos ir vartojimo duomenis, kad pastatų operacijas būtų lengviau stebėti, valdyti ir optimizuoti.

„EcoStruxure Building Operation – Energy Expert“: pastato valdymo energijos modulis, kuris seka energijos suvartojimą, paskirsto išlaidas ir taupo energiją.

„EcoStruxure Security Expert“: efektyvumą skatinantis saugumo sprendimas. Jis sukuria saugią verslo aplinką, siejančią prieigos kontrolę ir įsibrovimų aptikimą.

„EcoStruxure Fire Expert“: priešgaisrinės saugos sprendimas, kuris, suteikdamas prieigą prie debesyje esančių priešgaisrinės saugos sistemos duomenų, taupo laiką.

Temos:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!