„Kubo baldai“ – sukurti ilgai tarnauti!

2017 m. gruodžio 22 d.

Admin.

Įmonės „Kubo baldai“ specialistų rankose medis ir plienas atgyja netikėtomis formomis. Ąžuolas, uosis, beržas, pušis, eglė, metalas, marmuras… Lietuviškos tradicijos ir skandinaviškos kokybės bei precizijos sąjunga, atverianti duris į kitokį interjero pasaulį. „Kubo baldai“ – daugiau nei baldai. Tai – ilgalaikiškumo ir šiuolaikiškumo sinergija, kurianti kitokias elegancijos taisykles ir skatinanti naujų tradicijų gimimą namuose ar darbe.

Galima perduoti kitoms kartoms

„Kubo baldai“ misija – gaminti kokybiškus, aplinkai palankius baldus, kuriuos galima perduoti iš kartos į kartą.

Kai kurie mūsų džiaugiasi paveldėtomis sofutėmis, kėdėmis ar spintomis. Vienus baldus užteko šiek tiek restauruoti, kad jie būtų prikelti naujam gyvenimui, o kiti net ir po pusšimčio ar šimto metų tebėra išlikę puikios išvaizdos bei būklės. Būtent tokius baldus, kuriuos galima perduoti ir kitoms kartoms, kuria „Kubo baldai“.

Kiekvienas prisilietimas prie medžio ar metalo yra kupinas kruopštumo ir dėmesio, kiekviena linija ar rievė suteikia išskirtinumo, o švelnus užbaigimas suteikia baldui šilumos. Įmonės baldai gaminami iš natūralaus medžio, metalo, marmuro, o jiems apdirbti naudojamos irgi tik natūralios medžiagos. Tai reiškia, kad tokie rankų darbo baldai yra ne tik patvarūs ir ilgalaikiai, bet ir maloniai kvepia, nes juose gausu eterinių aliejų. Be to, pavyzdžiui, medinį baldą visada galima paprasčiausiomis arba profesionalų naudojamomis priemonėmis atnaujinti ir jis vėl bus kaip naujas, o baldas iš plokščių dažniausiai yra nerestauruojamas.

Paklūsta bet kuri medžiaga

Įmonės „Kubo baldai“ specialistai vadovaujasi tokiomis vertybėmis kaip sąžiningumas, atsakingumas ir atkaklumas, jiems taip pat rūpi, kokioje aplinkoje gyvena patys ir jų klientai. Savo baldais įmonės komanda siekia kurti patogią, gražią, jaukią aplinką. Baldų gamybos metu nenaudojama sintetinių dervų ar kitų žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų – kiekvienas mūsų baldas gimsta iš aplinkai saugių medžiagų.

Visi „Kubo baldai“ baldai puikiai tinka tiek kuriant interjerą namuose, tiek biure, tiek viešbučiuose, tiek kavinėse bei kitose vidaus ar lauko erdvėse. Specialistai seka naujausias dizaino tendencijas bei patogumo ir funkcionalumo principus, todėl geba tobulai sujungti praktiškumą ir grožį dirbdami su įvairia mediena bei plienu.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!