„MESSE FRANKFURT“: NAUJI POKYČIAI GERESNIEMS REZULTATAMS

2019 m. sausio 29 d.

Vytautė Kazanavičiūtė.

Laikas atrasti daugiau vietos reorganizavimui ir modernizmui“, – skambius žodžius, ištartus „Messe Frankfurt“ prezidento ir generalinio direktoriaus Wolfgango Marzino, išgirdo 2018 m. pab. į Lenkijoje, Varšuvoje, vykstančią spaudos konferenciją susirinkę asmenys.

Nors W. Marzinas spaudos konferencijoje nedalyvavo, jo siųsta nuotolinė žinutė buvo aiški ir motyvuojanti – atėjo metas pokyčiams. Žinoma, pokyčiai dėl intensyvesnės inovacijos integracijos į „Messe Frankfurt“ veiklą nereiškia, kad bus atsisakoma tradicijų. Priešingai, pasak „Messe Frankfurt“ veiklos vykdytojų, modernizmas tik dar labiau sustiprins nuo pat sukūrimo puoselėjamą kultūrą. „Nauji pokyčiai, nauja ženklodara, naujas pojūtis ir perspektyva nubrėš dar aiškesnes ribas, nurodančias, kas yra susiję, kas turi būti sujungta, kas negali vienas be kito“, – vaizdo pranešime filosofiškai apie naujus ISH parodos organizavimo principus pasakojo W. Marzinas.

Išsamiau apie pokyčius ir naujas galimybes spaudos konferencijos metu papasakojo vyresnioji Technologijų departamentų viceprezidentė Iris Jeglitza Moschage, akcentavusi parodos esenciją išreiškiančius ir ženklodaros dalimi tapusius žodžius „vanduo, energija, gyvenimas“ (angl. water, energy, life).

I. J. Moschage susirinkusiesiems pristatė „Messe Frankfurt“ misiją ir tikslus, apimančius visą pasaulį. „Mes dirbame daugelyje pasaulio šalių, tačiau mūsų šaknys – Frankfurte“, – sakė I. J. Moschage, pridurdama, kad bendrovės veiklos tikslas – sukurti sąmoningesnę šiandieną dėl geresnio rytojaus. „Messe Frankfurt“ yra vienas labiausiai sėkmės lydimų tarptautinių veikėjų, bendrovė turi savo parodų centrą, o pardavimų skaičiai siekia 669 mln. eurų. „Messe Frankfurt“, kaip patikimas atskirų pramonės sektorių partneris, sukuria naujoviškų tinklų platformas. Kiekvienais metais organizuoja apie 150 prekybos mugių Frankfurte ir daugelyje kitų miestų.

Spaudos konferencijoje paliesta skaudi užterštumo problema ir neapsakomas poreikis rūpintis natūraliais ištekliais, vartojimo bei atliekų skirstymo valdymu. „Didžioji dalis populiacijos gyvens tokiuose miestuose kaip Šanchajus, kuris yra trečias pagal dydį miestas visame pasaulyje. Dešimt metų nuo dabar 2/3 populiacijos gyvens 43 megamiestuose“, – prognozavo I. J. Moschage, pasakodama, kokių veiksmų ir pokyčių imasi bendrovė, siekdama sukurti geresnius ryšius tarp sektorių, galinčių skatinti teigiamus globalius pokyčius.

Konferencijos metu pristatyta atnaujinta parodos vieta ir kiti priimti pokyčiai. Taip pat atskleistas pasikeitęs Frankfurte organizuojamos ISH parodos laikas – paroda vyks 2019 m. kovo 11–15 dienomis. I. J. Moschage taip pat papasakojo apie „Messe Frankfurt“ išmaniosios programėlės sukūrimą bei tinklalapio pokyčius ir draugiškesnę patirtį vartotojams, ieškantiems informacijos internete.

Mūsų tikslas – pristatyti ne tik tai, kas galėtų būti, kas galbūt turėtų būti, bet tai, kas jau yra, kas jau egzistuoja čia ir dabar, ir kaip mes galime tuo tinkamai pasinaudoti. Kas yra dabartyje ir tinka ateičiai?“ – spaudos konferencijoje sakė I. J. Moschage. Taip pat ji dėkojo visiems susirinkusiesiems ir prisiminė, kad Lenkija ir „Messe Frankfurt“ turi ypatingą ryšį. Prieš šešerius metus Lenkija tapo viena pirmųjų bendrovės partnerių.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!