„Paskendęs“ vandenyno deimantas „Subsix“

2017 m. liepos 26 d.

Vytautė Kazanavičiūtė.

Paslaptingumu užburianti vieta kurorte PER AQUUM kurorte Niyama, Maldyvuose, besislepianti Indijos vandenyne, it mistinė būtybė Sirena vilioja panirti šešis metrus po vandeniu ir išvysti neregėtą grožį… „Subsix“ – pirmasis pasaulyje povandeninis naktinis klubas, neseniai atnaujintas ir paverstas aukščiausios kokybės restoranu, suteikia galimybę ne tik mėgautis nepakartojamai paruoštu maistu, bet ir gerėtis nuostabiu vaizdu pro langą (o tikriesiems gurmanams netgi pamatyti tai, ką valgo).

Povandeninio pasaulio karalystė „Subsix“ nuo kranto pasiekiama greitaeigiu kateriu. Vėliau svečiai leidžiasi ekstravagantiškais trijų pakopų laiptais žemyn… Įėjus į restoraną pasitinka tobulas elegancijos ir kūrybingumo derinys, į vieną visumą susiliejęs rafinuotumas bei žaismingumas. Ir ta vaiski, užburianti vandenyno spalva, atsispindinti milžiniško moliuskinio baro paviršiuje, jūros gyventojus primenančių sietynų kampučiuose, brangiose taurėse, neleidžia pamiršti, kad visas šis grožis egzistuoja po vandeniu, tarsi iš naujo atrastas miestas… Nuostabią šviesos gamą kuria ir abstrakčių šviesų šviestuvai iš Italijos, menantys spindinčių koralų iliuziją.

„Paskendusį“ vandenyno deimantą iš naujo suprojektavo ir iš naktinio klubo į prabangų restoraną pavertė „Poole Associates“ architektai. Pagrindiniu jų įkvėpimo šaltiniu, žinoma, tapo jūros pasaulis, kurio unikali dvasia pasitinka kiekvieną svečią. 

 

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!