„Soho" namas Amsterdame – spalvota Olandijos miestų paletė

2018 m. rugpjūčio 2 d.

Admin.

Naujausias Soho House“ (įžymybių klubas) Amsterdame yra puikus novatoriškų meno, architektūros ir antikvarinių daiktų dermės pavyzdys 

Šiemet Soho House persikėlė į 1930 metais statytą prekybos centrą, kuriame yra sporto klubas, naktinis klubas, restoranai, ant stogo baseinas ir 79 miegamieji. Tai šeši aukštai išpuošti klijuojamu kalkmedžiu ir granitu.  

Mes turime kažką unikalaus, mes turėjome daugybę audinių, kuriuos galėjome įkvėpti naujam gyvenimui“, – sakė Soho“ dizaino direktorė Linda Boronkay ir priduria, kad glazūruotos keraminės plytelės, turtigos mėlynos spalvos, vitražo, medienos drožlių, marmuro.  

Stogas išklotas mėlynomis plytelėmis, siekiant jas priderinti prie stiklo keramikos plytelių, esančių pastato langų rėmuose.  

Vietoje tapetų – audiniai 

Šio pastato interjeras buvo kuriamas, bandant atspindėti visą Olandijos istoriją ir atspindėti šios šalies kultūrą. Todėl buvo naudojamos detalės, pagamintos Olandijos menininkų, tokių kaip Vermeris ir Rembrantas ir Van Gogas.   

Viduryje klubo – baras – visada šiame pastate buvo pagrindinė susibūrimo vieta. Todėl jis buvo plakiruotas tokiu audiniu, koks buvo panaudotas 1663 metais statytoje bažnyčioje.   

Pastato architektė atskleidė, kad vietoje tapetų buvo naudojami audiniai su storomis smeigėmis. Sporto salės luboms komanda pasirinko blizgiai žalią audinio spalvą.  

Dauguma baldų – antikvariniai, surinkti iš įvairių Olandijos antikvariatų.   

Mes juos rinkome net kelerius metus, rengdami projektą. Norėjome sukurti labai aktyvų ir stimuliuojantį klubą, nes Amsterdamas gali būti pilkas ir lietingas. Todėl norėjome sukurti prieglobstį, patogią erdvę, kurioje jaustųsi kaip namuose„, – sakė L. Boronkay

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!