„StoCretec“ – naujas kokybės standartas

2018 m. gegužės 28 d.

Admin.

„StoCretec“ jau daug metų yra viena didžiausių įmonių, statybų sektoriui tiekiančių grindų paviršiams naudojamas sintetines dervas.

Polimerinė grindų danga – tai daugiasluoksnė sistema, kurią sudaro sistemos sukibimą su pagrindu užtikrinantis polimerinis gruntas, o ant jo išlieti sluoksniai garantuoja sandarumą ir atsparumą visų rūšių apkrovoms ir medžiagoms (mechaninėms, terminėms, cheminėms ir pan.). Viršutinių dangos sluoksnių pasirinkimas priklauso nuo patalpos paskirties, grunto pasirinkimą lemia pagrindo, ant kurio įrengiamos grindys, rūšis, kokybė ir amžius.

Dėl naujų technologijų „StoCretec“ medžiagų kaina bei padengimo laikas yra maksimaliai optimizuoti, o produktai turi aukščiausią kokybę. Tai patvirtina milijonai kvadratinių metrų aukštos klasės grindų, išlietų tiek Lenkijoje, tiek kitose šalyse. Storasluoksnės ir plonasluoksnės, kietos ir elastingos, laidžios elektrostatiniam krūviui ir atsparios cheminių medžiagų poveikiui dangos – tai tik keli pavyzdžiai iš siūlomų produktų gamos.

„StoCretec“ stiprybė – žinios apie nuolatos kintančius klientų poreikius ir reikalavimus, kuriuos jie kelia grindų dangai. Dėl nuolatinės rinkos analizės ir glaudžių ryšių su rangovais didelis produktų asortimentas tenkina net išrankiausių klientų poreikius. „StoCretec“ gaminius siūlanti bendrovė „Betono apsaugos sistemos“ tiekia kompleksiškas sistemas, kurias galima pritaikyti pagal pagrindo savybes bei numatomas grindų apkrovas.

Specialistams svarbiausia yra klientų pasitenkinimas. Todėl siūlomi ne tik konkretūs sprendimai, bet ir nuolatinės konsultacijos kiekviename darbų etape. Pasirinkę „Betono apsaugos sistemų“ komandą gausite ne tik laiko patikrintą produktą, bet ir nuolatinį palaikymą nuo pat objekto analizės etapo, geriausios sistemos pasirinkimo galimybę, pagalbą planuojant darbus bei juos vykdant.

Teisingų sprendimų gidas

Efektyvus grindų dangos pasirinkimas nėra lengvas procesas. Tik tikslingai pasirinkta danga garantuoja gerą tolesnį rezultatą – saugumą, patikimumą, ilgalaikiškumą. Tinkamai suprojektuotos ir įrengtos grindys sumažina paslydimo riziką, ją taip pat papildomai mažina atitinkamas paviršiaus šiurkštumas. Vis dėlto, kuo šiurkštesnis paviršius, tuo sunkiau jis valomas ir prižiūrimas. Dėl šios priežasties tinkamos dangos pasirinkimas yra saugos ir eksploatavimo patogumo kompromisas.

Tai suprasdami technologijos „StoCretec“ kūrėjai parengė „Grindų dangos pasirinkimo gidą“. Jis statybininkams ir architektams suteikia visą informaciją, kurios reikia, kad galima būtų garantuoti kokybišką rezultatą.

Nuo teisingo sprendimo iki kokybiško ir efektyvaus rezultato – pasirinkimo gide apžvelgiami siūlomų sistemų pranašumai, pagrindinės savybės bei taikymo sritis, taip pat pateikiama dangos storio informacija bei įrengimo aprašymas pasirinkus pagrindo tipą.

Siekiant užtikrinti puikią klientų patirtį, gidas pateikiamas lietuvių kalba. Ji rasti galima įmonės „Betono apsaugos sistemos“ svetainėje www.betonoapsauga.lt (gido nuoroda http://www.betonoapsauga.lt/lt/produktai/product/209//).

O esant išsamesnės konsultacijos poreikiui, į pagalbą atskubės „Betono apsaugos sistemos“ specialistų komanda, kurių ilgametė patirtis, įgūdžiai ir atkaklumas, kiekvienam klientui padės priimti geriausią įmanoma sprendimą.

Temos:

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/08/340x430-px_Structum.lt_.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!