Birštone atidarytas nuo 2016 m. statytas sporto ir sveikatingumo centras

2022 m. gegužės 9 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Birštone penktadienį oficialiai atidarytas prieš šešerius metus pradėtas per 5 mln. eurų vertės daugiafunkcinis sporto ir sveikatingumo centras. Jame vienu metu gali sportuoti apie 200 žmonių, o renginius stebėti – iki 300 žiūrovų, pranešė miesto savivaldybė.

 

„Darome viską, kad Nemuno kilpose įsikūręs kurortas būtų patrauklus ir lankomas visus metus, nes kompleksas pirmiausia buvo pastatytas siekiant atliepti augančius sveikos gyvensenos ir bendruomeniškumo poreikius“, – pranešime teigė Birštono merė Nijolė Dirginčienė.

Sporto kompleksas iškilo šalia Birštono gimnazijos, sporto centro ir teniso aikštyno.

Daugiau nei 4 tūkst. kv. metrų ploto pastato pirmame aukšte įrengta universali sporto salė, skirta krepšinio, futbolo, tinklinio ir kitų sporto šakų varžyboms su 300 vietų žiūrovams, ji taip pat gali būti transformuojama į treniruočių sales bei pritaikyta stalo teniso, rankinio, badmintono žaidimui.

Antrame aukšte įrengtos patalpos administracijai ir dvi stalo teniso salės. Cokoliniame aukšte – bėgimo takelių erdvė, treniruoklių patalpa, aerobikos salės, taip pat persirengimo patalpos, dušai, pirtis.

Skelbiama, kad kompleksas taip pat pritaikytas neįgaliesiems, šiemet čia suplanuotos Lietuvos kurčiųjų tinklinio rinktinės salės treniruotės.

Kompleksas buvo pradėtas statyti 2016 metų sausį, tuomet jį planuota užbaigti 2019-aisiais.

Pastatą projektavo UAB „Tiksli forma“.

 

VIDEO:

Šaltinis: BNS

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!