„CITY LIGHT“ – KŪRYBINIS ŠVIESOS SPROGIMAS

2019 m. rugpjūčio 8 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Siekis nevaržomai realizuoti kūrybinį ir techninį potencialą, įgyvendinant net drąsiausias klientų vizijas, tapo pagrindine paskata, lėmusia inovatyvios komandos susibūrimą ir įmonės „City Light“ (UAB „Apšvietimo idėjos“) susikūrimą. Bendraminčiai ir įmonės bendrasavininkiai Donatas Čiulada bei Romas Perednikas – vienas kitą papildantis duetas, kurio vyraujanti dinamika sudaro milžinišką techninių niuansų išmanymo patirtį, o įgūdžiai galvoti „už ribų“ padeda rasti sprendimus, rodos, neįmanomiems projektams.

Nestandartiniai projektai – laukiamas iššūkis

Greitai augančios komandos siūlomų paslaugų spektras ambicingas ir didelis. Siekdama tapti viena apšvietimo srities lyderių Lietuvoje, „City Light“ siūlo įvairias su apšvietimu susijusias paslaugas – nuo elektros instaliacijos darbų, iki nestandartinių šviestuvų gamybos, kurie, beje, ypač džiugina vieną iš bendrasavininkių D. Čiuladą. „Nestandartiniai, kūrybiški projektai ugdo, skatina tobulėti, lavina vaizduotę – jie lyg atgaiva sielai“, – nebijodamas iššūkių entuziastingai pasakoja apšvietimo ekspertas.

Kita įmonės specializacija – šviesos diodų (LED) apšvietimo technologija, todėl įmonė gali padėti rasti geriausią įmanomą sprendimą individualiam ar komerciniam projektui. „Renkantis LED šviestuvą, svarbu atkreipti dėmesį į daugybę faktorių: šviestuvo efektyvumą, medžiagiškumą, vidinius komponentus (korpusas, diodas, maitinimo šaltinis, aušinimas ir kt.)“, – informuoja įmonės bendrasavininkis R. Perednikas.

Svarbu paminėti, kad „City Light“ veiklos sąraše – ir parodų stendų gaminimas, ir statymas, taip pat su reklama susijusios atributikos – iškabų, šviesdėžių, švieslapių ir kt. – montavimas.

Bendradarbiavimas su architektais ir dizaineriais

„Didelę dalį mūsų veiklos sudaro darbas su dizaineriais ir architektais. Ypač dažnai dirbame su architektu Linu Mackevičiumi, su kuriuo jau įgyvendinome ne vieną unikalų projektą, – akcentuoja D. Čiulada. – Atsižvelgdami į kūrėjų paruoštus planus, vizualizacijas, randame efektyviausius sprendimus. Matydami šviestuvų išdėstymą, iškart žinome, kokio stiprumo apšvietimas bus tinkamas pagal kliento pasiekti norimą rezultatą arba keliamus standartinius reikalavimus konkretiems objektams, pavyzdžiui, verslo centrams ar fabrikams.“ Specialistas pabrėžia, kad įmonės specialistai konsultuoja įvairiais klausimais – nuo tinkamiausios lemputės šviestuvui, iki apšvietos projekto sudarymo ir paties šviestuvo vizijos tapimo realiu objektu.

„Nespaudžiame dizainerių nei į kūrybinius, nei į techninius rėmus, todėl jie su mumis noriai bendradarbiauja“, – sako R. Perednikas. Specialistai juokauja, kad nesvarbu, kaip sudėtingai kūrėjai „prisapnuoja“, „City Light“ komanda stengiasi rasti būdus, kaip tas svajones realizuoti. „Suteikiame vizijai „svorio“, susisteminame idėją, dažnai esame savotiškas techninis ramstis, duodame praktiškų patarimų – kaip ir kada montuoti, kaip užtikrinti, kad sprendimas būtų įgyvendintas laiku ir vietoje, kad vėliau nekiltų papildomų problemų nei dizaineriams, nei užsakovams“, – pasakoja D. Čiulada, primindamas, kad bendradarbiaujant su architektais bei dizaineriais, įmonės darbo specifika remiasi į lygiavertiškumą, visapusiškai dalinantis laimėjimais.

Kas džiugina labiausiai?

Paklausti apie projektus, palikusius didžiausią įspūdį, „City Light“ įkūrėjai sako, kad kiekvienas projektas ypatingas ir išmokantis kažko naujo. Vis dėlto netrukus ekspertams mintyse iškyla „Biovelos“ biuras, esantis verslo centre „Grand Office“. Čia specialistai įrengė biurų apšvietimą ir 16 aukšte sumontavo elipsės formos šviestuvą, kurio bendras ilgis – 5,40 m, plotis – 2,40 m, o pats jis negalėjo turėti daugiau nei vieno sudūrimo. Beje, įmonė šį darbą profesionaliai atliko, kai veikė vos keturis mėnesius. Atmintyje taip pat iškyla projektas „Senis ir jūra“, su kuriuo dirbant teko pasitelkti kūrybiškumą. „Juk geriausias įvertinimas – laimingas užsakovas. Kai sutinki buvusį klientą ir nereikia nuo jo bėgti į kitą kelio pusę, nes ir jis, ir tu žinai, kad viskas buvo daroma siekiant išgauti maksimalų rezultatą“, – pabrėžia D. Čiulada, teigdamas, kad įdomūs projektai bei pagalba vartotojui, ieškančiam sprendimo, – svarbiausia. Beje, atsakingai dirbanti komanda „City Light“ savo darbams suteikia ir 3–5 metų garantiją.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!