Didžiausia Europoje stogų dangų gamintoja „BMI Group“ Vilniuje atidaro paslaugų centrą

2022 m. birželio 28 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

Europos stogo dangų ir hidroizoliacijos sistemų ekspertė „BMI Group“ šiandien pranešė apie naująjį globalių paslaugų centrą, UAB „BMI GBS“ Vilniuje,. Bendrovė tikisi plėsti šį centrą ir kitais metais pasamdyti daugiau kaip 150 finansų, žmogiškųjų išteklių, IT ir pagrindinių duomenų valdymo specialistų.

 

Daugiau kaip 200 metų pramoninio paveldo ir patirties turinti „BMI Group“ siūlo vienus iš šioje srityje patikimiausių prekių ženklų ir yra didžiausia Europoje gamintoja bendroje plokščių ir šlaitinių stogo dangų rinkoje. Bendrovė taip pat vykdo veiklą ir kai kuriose Afrikos bei Azijos šalyse. Naujoji komanda iš Lietuvos teiks globalias paslaugas „BMI Group“ komandoms visame pasaulyje.

„BMI Group“ priklauso „Standard Industries“, privačiojo kapitalo pasaulinei pramonės bendrovei, kurios ekosistema aprėpia patronuojamąsias bendroves, technologijas ir investicijas, pasaulinės klasės statybos sprendimus, gerųjų eksploatacinių savybių medžiagas, nekilnojamąjį turtą ir naujos kartos saulės energijos technologiją.

„BMI Group“ siekia teikti inovatyvius aktyviųjų stogų sprendimus, pradedant taršą sugeriančiomis medžiagomis ir baigiant žaliaisiais stogais, kurie virsta sodais miesto aplinkoje.

„Pasirinkome kurti naująjį centrą Lietuvoje dėl įvairiomis užsienio kalbomis kalbančių specialistų gausos, Pasaulio banko aukštai įvertintų verslo vykdymo sąlygų šalyje ir plataus skaitmeninių kompetencijų diapazono. Dėl visų šių ir kitų veiksnių Lietuva geriausiai tiko mūsų bendrovės augimo tęstinumui užtikrinti, ir mes džiaugiamės pradėdami dirbti naujajame globalių paslaugų centre“, sakė „BMI Group“ naujai paskirtas globalių paslaugų vadovas Arūnas Lingė.

Pasak A. Lingės, naujasis centras Vilniuje yra strateginė investicija, kuria stiprinamos galimybės sudaryti BMI sąlygas įgyvendinti augimo siekius, o taip pat užtikrinti didesnį našumą, meistriškumą ir suteikti klientams pasaulinės klasės patirtį.

„Siekiame teikti geriausią savo srityje aptarnavimą klientams ir kitoms suinteresuotosioms šalims. UAB „BMI GBS“ komanda Lietuvoje bus gyvybiškai svarbi stiprinant mūsų teikiamas paslaugas, – tvirtino A. Lingė. – Būtent darbuotojais mūsų bendrovė išsiskiria iš kitų, todėl siekiame užtikrinti, kad jie jaustųsi patenkinti, motyvuoti ir turėtų galimybių toliau mokytis. „BMI Group“ nuolat organizuoja tobulinimosi ir mokymo veiklą, finansuoja mokymo kursus ir suteikia galimybių mokytis kalbų.“

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Elijus Čivilis pasveikino „BMI Group“ su tokiu pasirinkimu. „Tvari, auganti ir inovatyvi „BMI Group“ rado puikią terpę toliau vystytis – Lietuvą. Be to, užsienio kalbų mokantys specialistai ir puiki infrastruktūra sukurs palankias sąlygas „BMI Group“ pasaulinei sėkmei“, – teigė jis.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2022/07/soninis2.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!