Dubajuje iškils dar nematytas dangoraižis: šviečiantis fasadas ir amfiteatras fejerverkų pasirodymams tik pradžia

2019 m. vasario 7 d.

Admin.

Dubajus ruošiasi visiškai naujo, 550 metrų dangoraižio, statyboms. Unikalioje vietoje statomas pastatas taps kultūrinių renginių epicentru, taip pat čia bus amfiteatras, skirtas fejerverkų pasirodymams.  

Dangoraižio dizainą įkvėpė dykumos smėlio kopos ir oazės. Tačiau nereikia apsigauti, objektas tikrai nebus vienas iš tų nuobodžiai pilkų stiklinių statinių. Pastato fasadas bus padengtas skaitmeniniais ekranais.

Dangoraižio ne tik fasadai, tačiau ir interjeras bus padengtas moderniausia technika, t.y. interaktyviais paviršiais. Spalvos ir interjero tematika bus keičiama ir pritaikoma prie vykstančių aktualijų, metų laikų ar švenčių.

Restorano lankytojai ir dangaus poilsio erdvės svečiai apylinkes galės stebėti iš 450 metrų aukščio. „Burj Jumeira“ taip pat turės kelias stebėjimo aikšteles, į kurias bus siekiama pritraukti žmones stebėti fejerverkus, taip pat dalyvauti ekstremaliose sporto šakose.

Likusi „Downtown Jumeira“ dalis – gyvenamosios ir komercinės erdvės, viešbučiai, taip pat unikalios maisto ir gėrimų koncepcijos bei pasaulinio lygio restoranai.

Jau dabar skelbiami pirmieji planai, kuriais dangoraižį ir visa jį sudarantį miestelį sujungti su miestu specialiai įrengtu nauju metro maršrutu.

„Tai ne tik tenkins gyventojų, norinčių gyventi darniose bendruomenėse, poreikius, bet taip pat sustiprins Dubajaus turizmo pasiūlą, pridedant dar vieną unikalų lankytiną objektą į ir taip jau gana solidų sąrašą“, – sakė miesto meras Abdulla Al Habbai. 

Dangoraižio pirmojo plėtros etapo pabaiga numatoma 2023 metais. Nepatvirtinti šaltiniai išduoda, jog šiam dangoraižiui ir jo apylinkėms projektuoti paskirti net 3,96 mln. kvadratinių metrų (13 mln. kvadratinių pėdų).

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!