Elektrą gaminantys fasadai

2021 m. rugpjūčio 31 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Pagal Europos Sąjungos direktyvas, nuo 2021 m. visi nauji pastatai turi atitikti beveik nulinio energijos suvartojimo reikalavimus. Šių reikalavimų atitiktį leidžia užtikrinti stogai ir fasadai iš fotovoltinių saulės modulių.

UAB „Sunrema“ dirba saulės energetikos srityje, montuoja saulės elektrines tiek privatiems, tiek verslo užsakovams. Saulės elektrinės komplektuojamos su „Swiss Solar“, „Sharp“, „Bisol“ ir kitų gamintojų moduliais.

Įmonė, bendradarbiaudama su Vokietijos įmone „NICE Solar Energy GmbH“, Lietuvos architektams, projektuotojams, NT vystytojams ir namų bendrijoms, renovuojančioms savo būstus, pristato plonasienius saulės energiją generuojančius fasadinius modulius.

Jų veikimo principas pagrįstas CIGS (angl. Copper, indium, gallium, selenium) technologija, kai plonasluoksniame fotovoltiniame įtaise sumontuojami plonyčiai šių puslaidininkių sluoksniai.

CIGS moduliai idealiai tinka montuoti vertikaliai, todėl juos galima integruoti į pastatų fasadus. Be to, jiems būdingas stulbinančiai modernus ir estetiškas dizainas.

Fasadiniai moduliai, be tiesioginės funkcijos gaminti elektros energiją, architektų vertinami ir dėl galimybės pasirinkti iš keleto atspalvių bei matmenų įvairovės. Gaminami įrėminti ir berėmiai moduliai su matiniais ir blizgiais paviršiais, taip pat juos galima derinti tarpusavyje.

Standartinis modulio dydis – 60 × 120 cm, tačiau plokštės gali būti gaminamos nuo 10 × 10 cm iki net 2,4 × 4,2 m dydžio. Tokia dydžių įvairovė ir pasirinkimas iš 12 populiariausių atspalvių suteikia beveik neribotas galimybes kūrėjo fantazijai.

UAB „SUNREMA“  |   tel. +370 682 43 880  |   el. p. info@sunrema.lt  |  www.sunrema.lt

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/08/340x430_LIT.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!