Europoje iškils didžiausia konstrukcija iš medžio ir stiklo

2018 m. lapkričio 13 d.

Admin.

Planuojama, kad jau kitąmet Prancūzijos širdyje – Paryžiuje iškils didžiausia daugiafunkcinė erdvė, kuri jungs miestą ir kraštovaizdį. Daugiafunkcinės erdvės „Ecotone“ idėjos autorių tikslas – persvarstyti tvarių miestų ir medienos statybos ateitį.

Kaip teigė architektų firmos atstovai, „Ecotone“ siekia tapti Paryžiaus ir įsipareigojimo kovoti su klimato kaita simboliu. Ypač, dabar – pasaulinės ekologinės krizės metu.

Objekto dizainas yra dviejų hibridinių medžiais apaugusių kalvų formos. Į statinį ves dideli laiptai, kurių poilsio aikštelėse bus įrengtos terasos. 

Projekte numatyta, kad sienos galės būti atidaromos ir uždaromos, priklausomai nuo oro. Daugiafunkcinė erdvė bus uždengta plonų medinių lentelių ir stiklo kompozicijos stogu.

„Ecotone“ bus įkurdintas 82 000 kvadratinių metrų plote, taps darbo ir apgyvendinimo vieta beveik 5000 žmonių. Projekte numatyti biurai, viešbutis, restoranai, parduotuvės ir sporto salė. Šia pagrindine koncepcija siekiama sukurti naują sąsają tarp miesto plėtros ir gamtos. Daugiafunkcinės erdvės statyboms bus naudojama mediena.  Planuojama, kad „Ecotone“ bus didžiausia medienos konstrukcija Europoje.

Ši architektūra yra įkvėpta gamtos. Kaip architektai sako, gamtą suvokiant ne medeliais apsodintomis terasas, tačiau įsiliejant į gyvosios gamtos kampelį, įskaitant paukščio lizdus iki bičių avilius.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2019/03/download-2-1.jpg

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!