Fasado apdailos plokštės iš Japonijos

2017 m. gegužės 30 d.

Structum.lt.

portalas@structum.lt

 

KMEW technologija aukštos klasės architektūrai

KMEW Co. Ltd. pagal gamyboje naudojamas technologijas yra neabejotinas fibrocementinių plokščių lyderis pasaulyje. Tiriamieji darbai, atliekami 30 metų, leido sukurti sunkiai pasiekiamas pagal eksploatacines savybes technologijas. Ypatinga fibrocemento sudėtis, unikalūs spalviniai sprendimai ir plokštės paviršiaus faktūrų įvairovė sudaro galimybes architektams įgyvendinti pažangius sprendimus. Fasadinių plokščių gamyboje naudojamos tik ekologiškai švarios medžiagos, kurių sudėtyje nėra asbesto. KMEW plokštę sudaro 95% cemento ir skaidraus kvarcinio smėlio, bei dalis sintetinio rišančiojo pluošto. Plokštė ypatingai atspari UV spindulių poveikiui ir temperatūrų kaitai. KMEW gaminiai atitinka griežčiausius gaisrinius reikalavimus – degumo klasė A2,s1-d0. Fibrocementinės plokštės idealiai tinka ventiliuojamų fasadų įrengimui. Šiuo metu galima pasirinkti iš daugiau kaip 300 skirtingų variantų.

Savaime nusiplaunanti, ekologiška danga „Neorock Opto Cera“

Kompanija KMEW gamina dviejų tipų plokštes, kurios skiriasi struktūra: NEOROCKTM ir CERADIRTM. Plokščių savaiminio apsivalymo savybes įtakoja dviejų tipų paviršiai: hidrofilinė („Neorok Powercoat“ ir „Ceradir Powercoat“) arba fotokeraminė („Neorock Opto Cera“) dangos. Abiem atvejais naudojamos nanotechnologijos, kurių pagalba gaminamos plokštės visiškai atitinka griežčiausius pasaulinius statybų pramonės reikalavimus.

Fotokeraminės dangos „Neorock Opto Cera“ plokštės paviršius – draugiškas mus supančiai aplinkai, kurioje gausu automobilių išmetamų dujų ir pramoninės veiklos išskiriamų teršalų. Fotokatalitinio proceso metu vyksta šių junginių neutralizavimas iš atmosferos. Kaip ši sistema veikia? Titano dioksido katalizatoriai TiO2, kurie naudojami fotokeraminės dangos gamyboje, veikiami UV spindulių suardo azoto ir sieros oksidų junginius iki neutralių, aplinkai nekenksmingų azoto ir sieros rūgšties jonų. Paskaičiuota, kad 170 m2 namo fasado plokščių su fotokeramine danga valymo sistema prilygsta 12 tuopų oro valymui.

Fotokeraminės dangos „Neorock Opto Cera“ fotokatalizatoriai, veikiami UV spindulių, taip pat suardo ir nešvarumus, kuriuos lengvai nuplauna lietus. Fotokatalizatorius TiO2 reaguoja į UV spindulius. Deguonis sąveikauja su laisvaisiais elektronais, o vandens dalelės – su teigiamais jonais. Titano dioksidui atiduodant deguonį, plokštės paviršiuje susidaro deguonies jonai O-2, hidroksilo radikalai OH- ir drėgmės likučiai, kurie suformuoja dvigubą apsauginį sluoksnį, atstumiantį nešvarumus. Šis apsauginis sluoksnis atakuoja teršalų molekules, tokiu būdu sukeldamas jų degradaciją, neleisdamas kauptis plokštės paviršiuje.

Fotokeraminės dangos apsauga nuo UV poveikio

Fotokeraminis sluoksnis blokuoja ultravioletinius spindulius ir patikimai apsaugo spalvinį paviršių. Fotokeraminio sluoksnio cheminių jungčių energija gerokai didesnė nei UV spindulių energijos poveikis, todėl jungtys ne tik nesuyra, bet ir nepraleidžia UV spindulių, todėl keraminei dangai negali būti padaryta jokia žala ir spalvinis dažų sluoksnis patikimai apsaugotas nuo ardančio UV spindulių poveikio. 

 

„Vasatis“ MB I Keramikų g.2 LT – 10233 Vilnius, Lietuva

Tel.: +370 631 31535 I Tel.: +370 630 58258 I www.vasatis.lt

 

Temos:

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2019 liepos 8

Tadas

Kokia šių plokščių 1m2 kaina?

 

2020 gegužės 28

Povilas

Sveiki, kokia kaina kvadrato japoniškų fibrocementiniu plokščių?

 

2020 birželio 8

Otilija

Kokią kvadrato kaina?

 

2020 liepos 28

Paulius

Sveiki.kokia kvadrato kaina?

 

2020 spalio 24

Rem Is

Kokie ploksciu matmenys ir kaina?

 

2021 vasario 18

Kestutis

Sveiki kokia kaina plokčiu?

 

2021 kovo 10

Evaldas

Sveiki, kokia kaina kvadrato japoniškų fibrocementiniu plokščių?

 

2021 balandžio 6

ernestas

Sveiki kokia m2 kaina?

 

2022 gegužės 4

Lauris

Sveiki kokia kvadrato kaina,japonisku ploksciu.dekui