Geriausi studentų projektai 2018


Šią savaitę buvo paskelbti metų geriausi architektūros studentų darbai. Orhuso architektūros mokyklos administracija skelbė tarptautinį konkursą, kurio metu architektūros studentai iš viso pasaulio buvo kviečiami dalintis geriausiais savo skaitmeniniais, rankiniais ar hibridiniais projektais pagal temą  „Naujų realybių formavimas„.

Komisija, kurią sudarė Vokietijos architektūros muziejaus direktorius Peter Cachola Schmal; Thomas Bossel, asocijuotas partneris Schmidt hammer lassen; ir Torbenas Nielsenas, Orhuso architektūros mokyklos profesorius įvertino 300 darbų iš 70 šalių.

Žiuri buvo sužavėta. Komisijos pirmininkas Peter Cachola Schmal sakė, kad daugelis pateiktų brėžinių apima net kelias skirtingas technikas ir metodus, o tai rodo aukštą sudėtingumo ir kokybės lygį. Priskirta tema sukūrė įvairius atsakymus, tarpusavyje susiejo ir ekologiškos ateities, laisvos architektūros minties, ir reprezentacijos supratimą.

Pirmoji vieta atiteko Tianjingui Limui iš Malaizijos

Dessau tarptautinės architektūros mokyklos auklėtiniui Tianjingui Limui buvo skirta pirmoji vieta. Jo projektas iš tolo atrodo lyg aukštas bokštas ar sudėtinga gamykla, artėjant detalės atskleidžia, kad tai miesto struktūros bei vertikalus architektūros išdėstymas. Projektas siūlo ekologines išeitis, bet nesirenka tarp naujo ir seno, o leidžia viena kitam prieštarauti.  

Antroji vieta – Matt Breton-Honeyman, Amélie Savoie-Saumure ir Pascale Julien iš Kanados

McGill Architektūros mokyklos auklėtinės pateikė ritualinio kalno brėžinį, kuriantį sieną tarp Izraelio ir Jordanijos. Tai rodo selektyvų žmonių suskaidymą į tautybes, kurias formuoja politiškai sutvarkytos teritorijos ir valdymo bei matavimo priemonės. Viskas atrodo draugiška, bet tik dalyvaujant kariuomenei ir politikai. 

Trečioji vieta atiteko Jason Ho iš Jungtinės Karalystės

Bartlett Architektūros mokyklos auklėtinis pasiūlė vienos dienos Britanijoje idėją.

Komisija įvertino, kad tai linksmas, drąsus, provokuojantis pasisakymas. Architektūros išradimai, pastangos, laiko tarpsnių pasikeitimas – istorija, lyg sukuria filmuką. Tai keturių matmenų brėžinys. Komisijos nariai pripažino, kad tai beveik navu ir juokinga, tačiau tuo pačiu metu mumyse sukelia jausmus ir įtraukia į daugiasluoksnį piešinį.

Architektūros dalyvių vizualizacijos


Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

NAUJAUSIAS NUMERIS

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų

Paskutinės naujienos

SKAITOMIAUSIA

Savaitės Mėnesio Pusmečio Metų