„GstarCAD“ – moderniausia programa dizaineriams

2019 m. kovo 27 d.

Admin Structum.

admin@estructum.lt

Ar dirbate su dideliais ir sudėtingais piešiniais ir brėžiniais? Ar jūsų komandai svarbu dirbti su vienu dideliu projektu tuo pačiu metu? Visa tai galite padaryti su „GstarCAD Collaboration Tool“. Įrankis „GstarCAD Collaboration Tool“ yra įterptas įskiepis, kurio tikslas – padėti CAD dizaineriams dirbti su vienu failu tuo pačiu metu, daryti pakeitimus ir lengvai bei efektyviai darbuotis su skirtingais projektais, taip sumažinant galimus komunikacijos barjerus.

„GstarCAD“ – tai universali ir patikima CAD programa, puikiai atstojanti kitas programas, tokias kaip „AutoCAD Lt“. Ji nuostabus įrankis, norint sukurti 2D ir 3D techninius piešinius, daugelio žmonių laikomas geriausia ir pigesne alternatyva populiariajai „AutoCAD“.

Programa aprūpinta dideliu funkcijų komplektu, skirtu piešti įvairias linijas, formas, kurti 2D ir 3D erdvines figūras. „GstarCAD“ vartotojai gali dirbti su ACIS modeliavimo technologija, programa taip pat palaiko DXF ir DWG failus (pavyzdžiui, sukurtus „AutoCAD“ nuo 2.5 versijos iki 2019 m.). Svarbu, kad konversijos neatliekamos tada, kai atidaromos sąsajos, todėl vartotojai niekada nepraras duomenų. Taip pat aplinka palaiko „Autodesk“ produktų komandas, tekstus, stilius, šablonus.

Naujausia programos versija parengta naudojant naują vykdyklę, optimizuotą greičiui ir operaciniams ištekliams naudoti. „GstarCAD“ leidžia DWFX, STL, EPS, DXX eksportą, importą iš SAT, 3DS, WMF failų ir PDF bei 3D DWF failų spausdinimą. Optimizuota 2019 m. versija turi naujas patobulintas funkcijas, kurios leidžia efektyviai paspartinti darbą. Naudodami naująją versiją, vartotojai gali kurti, keisti ir išsaugoti darbalaukius, patikrinti teksto rašybą, esamą peržiūros srities skalę, sukurtą išdėstymo darbalaukyje, ir naudoti daugiau programos patobulinimų.

 

Inovatyvūs įrankiai

Programa apginkluota daugybe inovatyvių funkcijų. Pavyzdžiui, nauja „Workspace“ komanda leidžia sukurti, keisti ir išsaugoti esamą darbalaukį. Vartotojas gali pritaikyti juostelės ar klasikinį darbalaukį taip, kad jis lengvai atitiktų aplinkos poreikius. Darbalaukiai sudaryti iš meniu, mygtukų juostos, paletės ir juostelės valdymo skydelių, kurie sugrupuoti taip, kad vartotojai galėtų dirbti jiems pritaikytoje, į užduoties atlikimą orientuotoje piešimo aplinkoje. Kai naudojamas darbalaukis, rodomi tik tie meniu, mygtukų juostos ir paletės, kurios reikalingos dirbant.

Kitos funkcijos, tokios kaip naujos „Selection Cycling“ sistemos kintamaisiais, vartotojai gali greitai pasirinkti sutampančius ar vienas kitą dengiančius objektus piešinyje, su kuriuo dirba, arba pasirinkti kitas „Selection Cycle“ parinktis. „Redefine Block“ dizaino centras siūlo greitą būtą atnaujinti blokus. Ši programa leidžia perrašyti kiekvieną bloką nepakeičiant jo pavadinimo, tuo pačiu išlaikant originalią bloko poziciją. Jeigu vartotojas nukopijuos naujesnę bloko versiją ir įklijuos ją į aktyvų piešinį, blokas nebus atnaujintas, o taps aktyviu naudojamu bloku. Atnaujinant bloką, vartotojui nereikia ištrinti, valyti ar kopijuoti.

Taip pat funkcija „Check Spelling“ leidžia vartotojams naudoti rašybos tikrinimo programą. Vartotojų pasirinkimų kortelėje galima rasti ir „Slaptus žinučių nustatymus“, kurie leidžia pamatyti paslėptas žinutes. Jeigu žinutė buvo paslėpta, ji gali būti suaktyvinama ir perskaitoma dar kartą. Atgalinio veiksmo funkcija pakeičia paskirties aplanką piešiant atsarginius (BAK) failus.

Nauja MKSHAPE komanda sukuria formos apibrėžtis, remiantis pasirinktais objektais. Vartotojai gali greitai sukurti individualias linijas. Jeigu sukurta forma viršija 2200 baitus, MKSHAPE sukuria sudėtingas geometrines formas, kurios sudaro vieną formą. Naudodamas metodą „right-click+drag“, vartotojas gali pasirinkti objektą, tada paspausti dešinį pelės klavišą ir perkelti norimą objektą į kitą vietą.

Tai tik keletas inovatyvių funkcijų, kurios būtinos puikiai vartotojų patirčiai ir sistemingam darbo procesui užtikrinti.

 

BIM palaikymas

Dar vienas svarbus aspektas – „GstarCAD 2019“ palaiko „.IFC“ failų importą. IFC (angl. Industry Foundation Classes) yra populiarus formatas, naudojamas statybų industrijoje, kuris suteikia sąveiką tarp skirtingų programinių įrangų. „GstarCAD 2019“ programoje yra dvi importoparinktys: „Block Definition“ su didelio patikimumo duomenimis ir importo parinktis „AEC Object“, kuri bus prieinama greitu metu.

 

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!