Holivudo aktoriai M. Kunis ir A. Kutcheris parodė įspūdingus daržinės stiliaus namus

2021 m. birželio 2 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Holivudo garsenybės dažniausiai negaili pinigų įspūdingo dydžio ir interjero namams brangiausiuose Los Andželo miesto kvartaluose. O štai viena didžiausių Holivudo žvaigždžių porų – aktoriai Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris – išsikėlė sau iššūkį ir susikūrė įspūdingus, daržinės stiliaus namus.

Didelis krištolinis sietynas ir pagal užsakymą pagaminti interjero aksesuarai neprimena šiuolaikinės daržinės, tačiau aktorių pora sugebėjo įsirengti savo būstą taip, kad jis atrodytų ne tik prabangiai, bet ir taip, lyg būtum apsilankęs kaime. A. Kutcheris sako, kad statantis namus pagrindinis tikslas buvo toks, kad jie jaustųsi kaip namuose.

„Norėjome, kad namai atrodytų kaip sena daržinė. Kažkas, kad šioje vietoje stovėjo jau kelis dešimtmečius ir tik dabar buvo paversta namais“, – tikina Holivudo aktorius.

Didžiausiu iššūkiu siekiant šio tikslo tapo tai, kad jie nerestauravo senos daržinės, visas projektas buvo vykdomas „nuo nulio“.

„Pasistatyti tokius namus nėra lengva. Iš pat pradžių žinojome, kad arba pavyks, arba palūšime“, – sako M. Kunis.

Įvykdyti projektą, kad įspūdingi namai ne tik būtų modernūs, bet ir primintų daržinę, užtruko penkerius metus. Dabar daugiau nei 240 arų plote stūkso pagrindinis gyvenamasis namas, svečiams skirta daržinė, baseinas ir barbekiu erdvė.

Šiems namams pastatyti panaudotos įvairios medžiagos: sijos, pagamintos iš perdirbtos medienos, stumdomos stiklo plokščių durys ir betoninės sienos, imituojančios medžio grūdelių tekstūrą.

„Derinome viską, nuo sijų dydžio, baigiant kryžminio tvirtinimo detalėmis, medinių lentų ir betono sandūromis. Dažniausiai tokių diskusijų su klientais neturime“, – stebėjosi architektas Howardas Backenas.

H. Backenas atskleidė, kad Holivudo aktorių pora daug dėmesio skyrė tvarumui. Pavyzdžiui po statinių stogais įmontuotos saulės energijos surinkimo sistemos pagamina daugiau energijos, negu jos sunaudojama.

M. Kunis ir A. Kutcheris daug dėmesio skyrė ir namų interjerui. Jį sukurti padėjo dizainerė VIcky Charles, dirbusi su tokiomis pasaulio garsenybėmis, kaip Davidas ir Victoria Beckhamai ar princas Haris ir Meghan Markle.

V. Charles atskleidė, kad namų interjeras buvo kuriamas taip, kad būstas būtų jaukus ir pritaikytas šeimai.

„Praleidome ne vieną mėnesį rinkdamiesi medžiagas ir spalvas. Kalbėjomės ne tik apie architektūrą, bet ir tai, kaip tai paveiks jų šeimos ateitį“, – sako dizainerė.

Taip gimė elegantiško modernumo ir šilto kaimiškos aplinkos sinergija: įspūdingai atrodančiame name suderinta tamsios spalvos mediena su neutralumą sukuriančiomis ruda ir pilka spalvomis.

Išskirtine stiliaus detale tapo svečių daržinėje pakabintas didelis kristalinis sietynas, aktoriaus A. Kutcherio parsivežtas iš kelionės po Indiją.

„Pagalvojome, kad toks prabangus sietynas suteiks interjerui žaismingumo“, – tokį pasirinkimą aiškiną V. Charles.

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/06/17.png

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!