Idiliškas žiedo formos viešbutis Raudonojoje jūroje

2021 m. kovo 8 d.

„Structum“ redakcija.

portalas@structum.lt

Garsi britų architektūros studija „Foster + Partners“ suprojektavo viešbutį, kurį ketinama statyti Saudo Arabijos saloje, esančioje Raudonojoje jūroje. Šis objektas yra tik dalis projekto, kuris vadinamas ambicingiausiu turizmo siekiu pasaulyje.

Šiuo projektu siekiama paskatinti turizmo augimą Saudo Arabijos vakarinėje pakrantėje. Žiedinis projektas bus įgyvendintas Raudonosios jūros viduryje esančioje Ummahat AlShaykh saloje. Polių pagalba bus sukurta žemės riba, kurioje bus suprojektuoti į vandenį nutolę liukso numeriai.

Kiekvienas viešbučio liukso numeris bus atokiau apskrito tako ir bus dengtas mediniu stogu. Tokie dizaino sprendimai dominuos visuose kurorto pastatuose, įskaitant svečių kambarius, restoranus ir viešas poilsio zonas.

Projektuojant „Ummahat AlShaykh Hotel 12“ svarbus veiksnys buvo požiūris į aplinkosaugą, todėl objektas turėjo atitikti nustatytus reikalavimus. Be techninių tvarių reikalavimų išpildymo projektuotojai siekė, kad objektas būtų iš esmės ekologiškas.

Architektūros studija „Foster + Partners“ siekė suprojektuoti viešbutį, kuris darytų kuo mažiau žalos aplinkai. Studijos vadovas Gerardas Evendenas sako, kad šis viešbutis yra aplinkos kūrimo, o ne jos naikinimo pavyzdys.

Šiame objekte bus naudojama atsinaujinanti energija, plastiko naudojimas jame bus uždraustas ir siekiama, kad atliekos iš viešbučio nepasiektų sąvartynų.

Projekto „The Red Sea“ metu bus išvystytas 90 neužstatytų salų salynas tarp Umluj ir Al Wajh miestų Saudo Arabijos vakarinėje pakrantėje.

„Foster + Partners“ nuotr. 

https://structum.lt/wp-content/uploads/2021/03/ISMANI_KLINIKA_SONINIS_BANERIS-1.gif

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Būk pirmas!